Kŕče v brušku v 37. týždni. Je to normálne?
Chcela by som sa opýtať či je normálne mať v 37 tt krče ako pri menštruácii a že či to je kontrakcia lebo niekedy mám potom aj vetry alebo musím ísť na WC prosím poradte ďakujem
Chcela by som sa opýtať či je normálne mať v 37 tt krče ako pri menštruácii a že či to je kontrakcia lebo niekedy mám potom aj vetry alebo musím ísť na WC prosím poradte ďakujem