Kúpanie sa v bazéne v 40. týždni tehotenstva

alexi33
6. jún 2017

Ahojte... chcela by som sa poradit. Prave dnes mi zacal 40ty tyzden tehotenstva a mam pocit, ze sa mi uz postupne po troskach uvolnuje hlienova zatka. Je bezpecne sa ist na chvilu okupat do chlorovej vody s probiotickym tamponom?? Volala som svojej gynekologicke, ale nedviha a chcela by som este vyuzit fajn pocasicko. Dakujem

butyha
6. jún 2017

Nemyslim, ze to stoji za pripadne komplikacie... "Fajn pocasicko" bude este velakrat...

zuzula1975
6. jún 2017

Neriskuj, mozes nieco chytit a do porodu sa nestihnes preliecit a ohrozis male.

henikav
6. jún 2017

@alexi33 nie nie je to dobry napad, uz to tych par dni ci tyzdnov vydrz, osviez sa sprchou a potom si po porode budes uzivat slniecka

domak2
6. jún 2017

Ja nemam nic proti kupaniu v bazene v tehotenstve, ale urcite nie ked ti odchadza zatka.

vydrnik
6. jún 2017

u nas sice pocasisko fajn neni,ale tak jako pisou zenusky prede mnou,urcite by jsem neriskovala,

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
6. jún 2017

ved uz vydrz, za chvilu porodis, neriskuj zbytocne par dni pred porodom nejaku infekciu

hanka1674
6. jún 2017

Už si skoro na konci, tak byť tebou zbytočne neriskujem 🙂 Ako nemusí sa nič stať ale aj môže a to by si potom podľa mňa ľutovala viac ako to, že si sa nebola niekde okúpať keď bolo vonku pekne. Takéto počasie bude každý rok v lete, to ti neujde. Radšej to ešte nejako tú chvíľku vydrž 🙂

deti95060810
6. jún 2017

kúpať ani náhodou, max. tak máčať nohy - to by ešte šlo.... Pochybujem že to lekárka dovolí, isto pretočí očami že čo ťa to napadlo...

alexi33
autor
6. jún 2017

Dakujem vam za info

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre