Mali ste niekto štípanie pod prsiami pri cvičení s aniballom?

1simuska01
5. okt 2019

Ahojte,dievcata čo ste cvičili s aniballom, momentálne som na 28cm a keď tlačím von balónik,obcaa zacitim také štípanie pod vstrede tesne pod prsiami,mali ste niektorá niečo podobné,dokonca som si všimla že keď ležím na posteli a potrebujem sa posunúť vyššie lebo sa zosuchnem tak ma to zastipe keď sa zaprem na ľavý lakeť a chcem sa dat o čosi vyššie. Ďakujem vám

kattyy3
6. okt 2019

Akojky nie nic taketo som pri syncekovi nemala ale ono to moze byt sposobene velkym napatim koze a vsetkeho pod nou a staci zly pohyb alebo vytvorenie este vacsieho napatia a moze vnutorne koza praskat a ty to nevidis. Lebo taketo stipkanie som mala asi okolo 25t a fakt casto a bolo to bolestive neprijemne a dokina vravela ze zvnutra praska koza ktora sa velmi natahuje ze treba len mastit a casom to preslo. Drzim moc palce a neboj sa cvicenie s aniballom ti nema ako ublizit maximalne mozes spinit to som aj ja obcas zaspinila a nacvicila som nejaku cca 30 az 31cm a porod bol super rychly teda na 3 zatlacenia bol vonku a ja som bola bez stehov je to super vecicka

1simuska01
autor
7. okt 2019

To môj gynekológ môže videt že mi koža praskla vnútri?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre