Mám nízko bruško?????

brigib
2. aug 2020

Ahojte, často mi hovoria, že mám nízko bruško. Normálne ma vystrašia. Som 34tt a čítala som, že ked je nizko bruško pomaličky príde pôrod.
Ďakujem za názory

thoughtfulweirdo
2. aug 2020

Aj mne sa zdá nízko, ale záleží, či si ho mala predtým vyššie a kleslo, alebo je stále takéto 🙂 ja som mala nízko celé tehotenstvo, vôbec som ho nemala až pod prsiami ako iné tehotné.

brigib
autor
2. aug 2020

@thoughtfulweirdo nemala som ani predtým vysoko bruško. zbytočne robia mi stres 😂

masha123
2. aug 2020

@brigib vyzera nizko ale ja tiez nemam nejak vysoko brucho kamoska co ma rovnaky termin ma brucho od prs uz ja skoro ako ty. Pri prvej som mala tiez tak nizko a termin v septembri a nezabudnem na slova mojej babi ze noo toto ale nebude septembrove babo a ani nebolo😁narodila sa v polke augusta

thoughtfulweirdo
2. aug 2020

@brigib Tak pokiaľ nemáš nijaké problémy, vôbec si z toho nerob ťažkú hlavu 🙂 ja som nakoniec ešte aj prenášala

krisbar
2. aug 2020

Pocuvaj svoje telo a lekarov a nie mudrlantov. Obrm sa uz teraz, lebo to este len pride po porode tie rady do zivota....

sapa20
2. aug 2020

@brigib ahoj. Celé prvé tehotenstvo som mala dole brucho 🤰.

e1i
2. aug 2020

@brigib je nízko. Ja som mala termín v decembri a bola som raz v jednom obchode. Predavačka sa má pýta kedy mam termín, druhá skočila do reči že to bude každým dňom. Vravím ze az v tom decembri. To bolo 26,9 a 28,9 bola malá na svete v 29 tt

masha123
2. aug 2020

@e1i no tak jak mne ta babi povedala niektori to vidia teraz sa furt sledujem ci nespadlo. Tiez bola moja skor v 34tt

whatever1
3. aug 2020

@brigib ja som zase mala vysoko brucho, nekleslo vobec. Pamätám si ako som zhanala väčšie podprdy, nie kvôli väčším prsiam ale obvodu pod prsiami. Sestra keď bola v 7mesiaci mala omnoho nižšie brucho ako ja pred porodom. Podľa mňa ak ho máš takto dlhšie tak by som to blížiacemu porodu vôbec nepripisovala.

kylie1983
3. aug 2020

Aj ja mám nízko, cely cas ☺️ Teraz som 27tt. Aj pri dcerke som takto mala, a rodila som v 39 tt, aj to len preco ze som si dala vaňu 😄 Nestresovala by som 🙂

brigib
autor
3. aug 2020

Ďakujem všetkým za odpoveďe 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre