• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Menštruačné bolesti v 36. týždni tehotenstva. Je to normálne?

16. apríla 2014 
Kočky, menštruačné bolesti v 36 tt to je normálne? mám ich už skoro stále...vyžaruje to do nôh a tvrdne pri tom brucho....dosť často:o(
16. júl 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
casy
viem ze tvrdnutie bruska pocas tehu je vlastne nieco ako kontrakcie ale mali by byt bezbolestne tiez mi tvrdlo obcas brusko ale ak pri tom citis bolesti tak by asi bolo lepsie spytat sa dr.
16. júl 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
casy, radsej sa spytaj dr., nemalo by to boliet, ked tak len trosicku....zavolaj a uvidis....pre istotu....
16. júl 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
casy, ja som mala menštruačné bolesti ako normálne kontrakcie pri pôrode :wink:
16. júl 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka nestraš:o))) ešte len končím 36- ty tt:o)) nie sú to nejaké silné bolesti, ale sú...vyžaruje mi to až do členkov...
16. júl 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja to mam tak isto len som v 39 tt ale mala som to uz aj v 38 tt je to normalne nic sa neboj :wink:
12. aug 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez to mam uz par dni, som v 37 tt. Pri prvom tehu som pri takychto bolestiach do tyzdna porodila..len to je uz 5 rokov a presne si nepamatan intenzitu. Teraz to mavam hlavne v noci az ma to zobudza..niekedy musim aj na velku potrebu. Za 3 dni mam poradu, tak snad este vydrzime :slight_smile:
17. jan 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja to tak citim, do podbruska aj do krizov. koncim 37 tyzden. mozno je to predzvest bliziaceho sa porodu.
17. jan 2014 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som 33 tt uz druhy den mam take silnejsie menstruacne krce v podbrusku,co to teda znamena? Mam sa bat?? :frowning2:
2. feb 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydja ahoj chcem sa ta opytat ako si dopadla,co ti povedal doktor a kedy si potom porodila? Ja mam to iste presne a prave koncim 36ty tyzden a poradnu mam zajtra.Dakujem :slight_smile:
3. mar 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som v 30tt a ja mavam tiez bolesti ako keby mam dostat menstruaciu ... ale to tak raz dva krat za den ale niekedy sa mi stane ze ma viac pobolieva brucho
16. apr 2014 o 16:05  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok