Modriny na chodidlách v 3. trimestri
No ani som sa na to nespítala, lebo mne to vždy do rána zmyzne, tak by asi nevedel zhodnotiť niečo čo nevidí :/. Ale krvný obraz Dr. mál, tak asi nič vážne.
No ani som sa na to nespítala, lebo mne to vždy do rána zmyzne, tak by asi nevedel zhodnotiť niečo čo nevidí :/. Ale krvný obraz Dr. mál, tak asi nič vážne.
@mariaola ahoj nepicháš si fraxiparín ja mám modriny aj na dlani s neho