Môže to byť príprava na pôrod?

14. dec 2023

Ahojte. Už tretí deň sa cítim veľmi unavená. Nevladzem. Boli má chrbát, bruško a vlastne všetko. na večer má aj picháva v pošve. Aj napriek tomu, že som unavená pospím si hodinu až dve a potom mám len únavu a nezaspim. Aj v noci to takto býva. O 11 zaspím a o jednej som hore a neviem čo robiť. Okrem toho mám strašne pocit, že treba už postaviť postieľku a všetko prichystať😂🙈dnes som si aj dochystala tašku do pôrodnice, lebo ten pocit, že si tam tie papuče mám už dať má nechcela opustiť. Mám z pôrodu strach, keďže som prvorodička.
myslite, že to môže byť nejaká príprava, že akoby telo už vie, že to má prísť?

dadka1997
14. dec 2023

Hlavne vela oddychuj, telo sa postupne pripravuje na pôrod, ono to príde, ani sa nenazdáš 😍
A strach z pôrodu je normálny 😍 kazdy sme ho mali ❤️ ak chceš napíš sukromne

bolarazjedna
14. dec 2023

Podľa mňa je zo len bežný 3.trimester a syndróm uhniezdenia, posledné týždne je normálne, že máš taký pocit, že musíš všetko chytro pri chystať, oprať, zariadiť 😃 ale ak si viac ako 36.tyzden, tak každopádne platí, že pôrod je blízko a nezastaviteľný sa blíži 😃

maryetta
14. dec 2023

Ja toto uz mam asi 2-3tyzdne. Pomedzi to som mala aj kovid… takze som uplne uz KO.
Tasku som si zbalila min tyzden. Teda-papuce, zupan, pazamo. Zvysok este musim 🙂 dnes som 37.tt.

januska12323
14. dec 2023

V koľko si týždni? Tašku si určite priprav aby si nestresovala.

autor
14. dec 2023
wera_ga
15. jan 2024

Ahoj ja len zo zaujimavosti, už si asi aj porodila však? Ako ti to začalo? 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre