Mravčenie v bruchu
Prosím vás, nestretli ste sa niektorá s takým mravčením ? Je to aj 20x za deň, stále na tom istom mieste - vpravo pod prsiami...neviem si to vysvetliť...
Prosím vás, nestretli ste sa niektorá s takým mravčením ? Je to aj 20x za deň, stále na tom istom mieste - vpravo pod prsiami...neviem si to vysvetliť...
hlísta 😀