Myslíte, že už ide o hlienovú zátku?

nikita34
26. sep 2019

Ahojte baby termín mám 5.10. Dneska som bola v nemocnici na kontrole a všetko je ok. Otvorená som na 1cm. No poobede som si na vložke všimla hnedý výtok s kvapkami krvi. Myslíte, zeby to mohla byť hlienová zátka? Kontrakcie necítim, iba trochu pobolieva podbruško. Máte niektorá podobnú skúsenosť ?

gabuliacik
26. sep 2019

Myslim,ze to je hlienova zatka. Tes sa,kazdym dnom sa to blizi🍀 vela stastia

nikita34
autor
26. sep 2019

@gabuliacik dobre ďakujem😊

lamadore
26. sep 2019

Je možné,že cez víkend už bude bábo na svete. 👶

romi1019
27. sep 2019

@nikita34 ja som mala podobny vytok aj s krvou v den vysetrenia z toho, ako ma pozeral odspodu. Inak ja mam termin 4.10. Tak nam obom prajem, aby sme to uz rychlo mali za sebou a mohli sa zacat tesit z deticiek 😍

gabuliacik
27. sep 2019

Tisko zavidim baby. Ja mam TP 2.10.a u mna sa nic nedeje😔
Rada by som to uz mala za sebou

nikita34
autor
27. sep 2019

@romi1019 tak to ti prajem veľa šťastia ❤️ Ja dúfam že už to bude tento víkend lebo to čakanie je strašné 😔

queen_mary
27. sep 2019

Moze to byt spinenie po kontrole

ankare
27. sep 2019

Asi je to špinenie po kontrole. Hlienova zátka je dačo ako sopeľ, ja som to mala hnedé a mazlave.

katarinka89
27. sep 2019

@nikita34 môže byť že večer už budeš mať po 😄 drž sa

ildiko36
28. sep 2019

@nikita34 ano je to hlienova zatka.mna dr vysetrila v pondelok nasledne xast hlienoca zatka odisla este v ten den a vo stvrtok som porodila

mia78111
28. sep 2019

Ahojte mamky. Ja mam termin 4.10 ale dufam ze maly sa uz vypyta kazdu chvilu. Myslim ze mi pomaly odteka hlienova zatka, najprv som mala slaboruzovy vytok, potom priesvitny vytok s kuskami cervenych akoby vlasocnic, teraz je svetlohnedy... bolesti mam nepravidelne, take mini kontrakcie. Zacali dnes nadranom o pol 4. Boli to menstruacne bolesti trvali 30 sek kazdych 10 min. Potom to pomaly v priebehu 2- 3 h ustalo a striedavo to pokracuje. Uz som taka nedockava.

gabuliacik
28. sep 2019

@mia78111 jupiii,tak uz sa to chystaaaa

nikita34
autor
28. sep 2019

@mia78111 tak to vyzerá že o chvíľu budeš mať svoj uzlík šťastia pri sebe 🍀 ja od rána pociťujem slabé bolesti v krížoch tak dúfam že sa to už rozbehne

rozkosnica1
28. sep 2019

Mne odtiekla zatka cca 2 tyzdne pred terminom a prenasala som este 10 dni

jahodka4
28. sep 2019

@rozkosnica1 Aj mne tak, bez jedneho dna za dva tyzdne som porodila... ;)

rozkosnica1
30. sep 2019

@jahodka4 a to som cakala ze do par bude po lebo pri prvom ked mi odtiekla zatka tak som rodila na 3ti den

jahodka4
2. okt 2019

@rozkosnica1 Ja som ratala, ze porodim do par hodin, pridem na poradnu, ze otvorena nie som ani na mm, dalsia poradna to iste, na druhy den bolesti a na dalsi porod... ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre