Nahmatávate si bábätko cez bruško?

lydja
13. nov 2013

Ahojte, som v 27 tt a mala v brusku posledne 2 tyzdne riadne santi,az sa mi vlni brusko. Mam z toho radost a rada si vtedy lahnem a hladkam brusko. Dokonca sa mi podari niekedy zacitit kosticky ked trosku silnejsie zatlacim,ale zae nie nejako silno,napr.pri ultrazvuku tlaci lekar silnejsie. No aj tak ma muzik zdzurbal aby som to nerobila aby som neublizila babatku, tak som teraz v rozpakoch. Nechcem urobit nejaku chybu a mala som velku radost ked som zacirtila jej telicko cez brusko.

maribell
13. nov 2013

@lydja ahoj aj ja som bezne citila kosticky najma ak maly kopol a na brusku sa mi urobil maly kopcek ktory som si vzdy chytila...nemozes jej nijak ublizit neboj ..ved sama vrvis ze na ultrazvuku doktor stlaca silnejsie a on vie co si moze dovolit

kazunomiya
13. nov 2013

@lydja joj chlapi sa boja 😀 to je take mile... ja sa tiez s babatkom takto rozpravam, teda, moc ho netlacim, ale ked ono tlaci mna, tak mu to vratim 😀
Ale ak mas obavy tak sa spytaj doktora, ten tomu urcite rozumie.

zita19
13. nov 2013

@lydja Babo je v brusku velmi dobre chranene prezilo by aj "tvrdsie "zaobchadzanie bez uhony. Urcite sa mu nic nestane ked ho budes hladkat a hrat s nim futbal. Ja som svojich steklila, ked vytrcali paty. Ked bude vacsie bude ta este okopavat do rebier a to este len budu pecky... 😀 😀

lydja
autor
13. nov 2013

Dakujem za upokojujuce reakcie. No je pravda,ze moj je take bojko co sa tyka babatka v brusku...

jajuska22
15. nov 2013

baby, neverili by ste, ako ma mala tlacila rovno pod hrudnu kost, taku hrcu som tam mala (asi hlavicka) do celej mojej dlane, ani nadychnut som sa nemohla. Zacala som ju hladkat a prosit, nech ide nizsie, lebo ma to moooc boli. 😢 Myslela som, ze na tom mieste mi praskne koza, co tak bola uplne hore natlacena...ALE...prosenie a hladkanie pomohlo 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre