Názor na kokosový matrac

amalka1991
21. máj 2018

Ahoj. Aky mate nazor na kokosove matrace? Ked uz by som kupovala tak jedine kvalitnejsi, traumeland. Molitanovy nechcem a potom tie fakt fest dobre stoja cez 200 eur a to uz mi pride prehnane...dakujem.

mirola
21. máj 2018

My mame kokosovy a je super. Nas stal ale 800 eur a je od danej znacky z lacnejsich, tak neviem ci chces konkretne parametre.

jarhal
21. máj 2018

tak kokosovy sa uz vraj neodporuca...

amalka1991
autor
21. máj 2018

@mirola pre babatko myslim☺

amalka1991
autor
21. máj 2018

@jarhal ja uz som debil z toho....

katkasofka
21. máj 2018

@jarhal prečo nie?

sono2
21. máj 2018

@amalka1991 tak my máme za 36 euro ale molitan, má dve strany je 10 cm kvalitný poťah. Podľa mňa stačí na tie dva tri roky

jarhal
21. máj 2018

@amalka1991 tak najlespi je obyc molitanovy a tvrdsi..zas netreba prehanat najdi si ze posleden vyskumy uznali ze kokosove vlakna nie su az take vyhodne pre deti

karajazviny
21. máj 2018

My sme mali kokos-molitan-pohanka a veru som nepoznala, čo je to spávať v manželskej posteli s bábätkom 😊

janickacrazy
21. máj 2018

@amalka1991 koľko ľudí, toľko chutí, ja radšej spím na tvrdšom, preto som aj malému kúpila kokosový matrac, zdal sa mi pevnejší ako ten molitan makký, malý je spokojný a spí rád v postieľke, takže ja som za kokos

lilke
21. máj 2018

pre babatko kokos nie, ale tvrdsiu penu, ked sa bude stavat. najlepsie jednovrstvovy, bez lepidiel. dospely potrebuje uplne nieco ine ako babatko, ktore rastie a cestuje v postielke. 🙂

dominika6
22. máj 2018

@amalka1991 kokosová vrstva slúži iba jeden účel...matrac je tvrdší,pevnejší,vyšší, vydrží o niečo dlhšie...nemá žiadne iné účinky ani pozitívne ani negatívne..
do postieľky úplne stačí jednovrstvový materiál a vyberieš si podľa ceny..bud prírodné peny,alebo obyčajný molitan...tak či tak,tak je dieťa 2r.,potom ide na veľkú posteľ..

mechurik
23. máj 2018

ja som mala aj molit.aj kokosovy.oba su ok akurat ze kokosovy je extra tvrdy dokonca pichlavy a hodne tazky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre