Používame cookies. Viac informácií tu. OK
alana1
24. nov 2018

no som na tom podobne a stale mi v hlave vrtaju myslienky, ci dieta ma vobec vyzivu ak dokopy nic nejem. tiez zjem rano jogurt, potom desiata tvaroh, obed len zeleninovy salat, sunku, syr, vajce... a vecer znova len nejake mandarinky, banan alebo jogurt...je to hrozne, ak zjem nieco cesnakove je mi zle, vsetko co obsahuje nejake umele latky hned citim na zaludku, minule som si dala v praci polievku hraskovu, vecer som myslela ze umrem, ako mi z nej bolo zle. ono mam pocit, ze moje telo teraz citi kazdu chemikaliu v potravinach...

dorotka9819
24. nov 2018

@nika12323 Ja som tiež prevracala prvých päť mesiacov, potom som mala mesiac pokoj a prišla záha, čiže som zas nič nejedla. Naučila som sa že pomáha keď zjem polievku lebo tá ma zasýtila no nevybehla záha a vedela som že bábätku ide aspoň nejaká výživa. Potom som cez deň len trošku vyhrýzala keksíky aby som aspoň čosi zjedla 😁 na záhu mi inak pomohol gaviscon 😁
Treba skúšať, pokiaľ nič nepomôže tak treba zájsť k doktorovi.

pininka
24. nov 2018

Mne nechutilo celé tehotenstvo, už na mňa doktor pozeral krivo ako málo som pribrala. Dieťa si z nás zoberie čo potrebuje

Tu začni písať odpoveď...

Odošli