Otváranie a sťahovanie kŕčka maternice

kyblik4586
9. nov 2012

dobrý deň prosim vas čo mám robit lezim v nemocnici s tym, ze som otvorená na dva prsty a ze sa mi skracuje krcok maternice a som len v 35.tt tehotenstva v resp. som teraz zacala 35.tt strasne sa bojim

ankaevka
9. nov 2012

@kyblik4586 neboj si v nemocnici, takže by ti mali pomôcť sa dostať cez 37tt a potom už môžeš rodiť kedykoľvek, po tomto týždni sa pokladá bábo za donosené 😉

zuzi0911
9. nov 2012

@kyblik4586 ahoj ja som koli tomuto lezala v 25 tyzdni ale bola som len na 1 prst otvorena. porodila som az na 8 den po termine neboj sa vsetko bude dobre.

miss_stanya
10. nov 2012

@kyblik4586 v nemocnici vedia, co s tebou robit, ked bude najhorsie...hlavne ziadny stres, povedz si ze tie aspon dva tyzdne este vydrzis a budete obaja v poriadku 😉

kyblik4586
autor
10. nov 2012

no ja sa snazim a budem sa snazit ale je to take tazké

luciferkax
10. nov 2012

joooooj, neboj, ved to si už v 35 tt, vydržíš týžden dva a potom môžeš normálne rodiť a mať zdravé bábo :D navyše, ak si v nemocnici, tak ti nič zlé nehrozí :D aj keby sa bábo narodilo teraz, tak je už dosť veľké :D ja som ležala od 18 tt 🙂 a žijem :D

ada222
11. nov 2012

Ahoj, ja som bola od 30 tt otvorena na 4 prsty, bola som preto 2x v nemocnici, porodila som v 36 tt a mala vazila 2960 g, 49 cm, co dnes nemavaju ani deti v termine ci prenasane deticky. Vyhodu mozno aspon budes mat, ze porod bude rychly, nebude sa musiet cakat na otvorenie 😉 Takze len klud, lezat a tesit sa na babo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre