Ozvy bábätka v 37 týždni

milka1978
15. okt 2012

Ahojte všetci ..... dnes som bola na ozvách v nemocnici .... som v 37. týždni tehotenstva a lekárke sa niečo na ozvách nepáčilo .... povedala mi len toľko, že zajtra ráno musím prísť znova no už aj s vecami ak by ma nechali na pozorovanie .... vraj môže ísť o bdelí spánok ale aj o niečo vážnejšie .... prvé bábo som rodila sekciou a vraj aj preto ma musia viac monitorovať ... je pravda, že keď som bola na ozvách tak drobec spinkal, lebo ma nekopkal, no teraz kope ako o dušu .... môžete mi preto povedať čo sa vlastne tými ozvami zaznamenáva? čo mi tam môžu zistiť? keď podľa mojej lekárky je všetko so mnou a bábom O.K.? Ďakujem

milka1978
autor
21. okt 2012

@lucinocka @silvia0201 @gubcikova ahojte babule ..... tak dnes som bola tiež na ozvách, akurát som sa vrátila .... a toto je môj graf teraz ... oproti tomu, čo som bola v utorok je vraj oveľa lepší ... len neviem čo znamená prvá a čo druhá krivka .... myslím, že ktorá ukazuje kontrakcie a ktorá srdiečko bábätka .... vie to niektorá z Vás? ďakujem

soni1
21. okt 2012

Ahojte, dievčatá! Mala by som jednu otázku, keď upratujem, tak sa častejšie zohnem a pritlačím si bruško alebo keď s mm sexíkujeme a ja som hore, ale si pritláčam bruško, nemôžem tým malému ublížiť v tomto týždni tehotenstva? Ďakujem. Viem, že otázka sem nepatrí, ale neviete mi poradiť?

milka1978
autor
21. okt 2012

@soni1 myslím, že v tomot týždni ešte nie .... aspoň mne tak povedala moja gynda ..... ale ak pôjdeš najbližšie do poradne tak sa pre istotu opýtaj ... aby si sa nezačala predčasne otvárať 🙂

gubcikova
21. okt 2012

@lucinocka na tej prvej fotke je krásne vidno kopančeky tie obldžniky,ale ako to bolo aj u mňa to nestačilo.tam muselo byť čierne more 😀 a presne ako je ten druhý som ja mala od 33tt a nevedeli čo stým.
@milka1978 tak prvá krivka hore sú ozvy.medzi tým tie čierne obldžničky sú pohyby a spodná by mali byť kontrakcie,ale mne vraveli že tá spodná behá aj ked sa bábo hýbe

milka1978
autor
21. okt 2012

@gubcikova aha? takže aj keď ma kopkalo tak to kontrakcie nemusia byť .... takže potom sama neviem kedy mám kontrakcie a kedy nie 😀 ale aspoň ma už nechceli nech v nemocke 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milka1978
autor
21. okt 2012

@fidka79 Ďakujem

milka1978
autor
21. okt 2012

@fidka79 ešte jedna otázka čo si myslela tou akceleráciou?

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milka1978
autor
21. okt 2012

@fidka79 aha? takže keď nastupovala kontrakcia tak srdiečko sa mu pekne zrýchľovalo tak ako malo? dobre to chápem?

soni1
21. okt 2012

@milka1978 Ďakujem, ja som však skôr myslela na to, že keď si bruško pritlačím, či bábu tak nemôžem nejako ublížiť. Vieš, ako to myslím?

milka1978
autor
21. okt 2012

@soni1 aha? tak takto nie ... určtie .... bábo je tak perfektne chránené tvojim bruškom a plodovou vodou, že si nemyslím, že mu niečo spravíš ..... ja som v 37 tt a keby si videla ako ja niekedy upratujem a ako sa zohýbam a tak .... čudovala by si sa 😀 a bábo je O.K.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milka1978
autor
22. okt 2012

@fidka79 ďakujem ... pslíčkou už cítim .... začne ma pobolievať v podbrušku a v krížoch a trocha mi stvrdne aj brucho ..... vtedy aj malý trocha inak kope ...... ale dá sa to prežiť 😀 zatiaľ ..... potom to už bude horšie 😀

dominika123654
27. apr 2019

Môžete mi dakto toto vysvetliť co to znamená?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre