Pálenie pod rebrami, 28tt

diamond1231
26. jún 2019

Ahojte som 28tt a keď si nahmatam pri lezani rebro tak ma boli niekedy až páli mali ste to už je to v pohode?
Ďakujem

majusik1305
26. jún 2019

@diamond1231 ahoj, nemala som presne taký problém ako ty, ale tiež som mala bolesti na ľavej strane pod rebrami, môj doktor z toho robil bubu bu, musela som na všelijaké vyšetrenia, ale nakoniec to nič nebolo.... Bál sa, ak si dobre pamätám, že by to mohol byť help syndróm.... A bolelo ma to pri námahe.. A možno ťa to boli, lebo babo môže tam tlačiť. Ale radšej sa opýtaj najbližšie svojho lekára... Držím palce!

inulienka29
26. jún 2019

Bábätko ta tam tlači a kope 😊, moje obe bábätka to robili je to hrozne 🤣

erinne
26. jún 2019

@majusik1305 doktor robil bububu, lebo pri HELLP syndróme ide o životy. Ver mi, je namieste robiť bububu a poslať ženu na ďalšie vyšetrenia.
Lekár niečo omylom zanedbá, zle je.
Keď sa snaží nezanedbat, tiez zle🤦🏻

erinne
26. jún 2019

@diamond1231 pokiaľ nemáš iné problémy, málo by to byt OK.
HELLP je v podstate komplikácia preeklampsie, žene zlyháva pečeň, obličky a okamžite sa vtedy ukončuje tehotenstvo.
Pečeň je pod rebrami vpravo, takže akékoľvek bolesti, tlak v tej oblasti môžu byť podozrivé. Pri HELLP ešte býva vysoký tlak, veľké opuchy, vracanie.

libertine
27. jún 2019

@diamond1231 ja som mala pocit palenia na pravom rebre pri oboch tehotenstvach. neviem, co to bolo. vsetko bolo v poriadku. porodom to hned preslo v oboch pripadoch.

ildiko36
27. jún 2019

@diamond1231 ahoj..neboj nic dieta rastie a potrebuje priestor.vsetky organy sa kus posunu do hora je to normalne.zalezi na tom ako lezi dieta ti bude tlacit na daake miesto.ja som mala od 6mesiaca neskutocne bolesti na pravej strane podrebrim.aj palilo a uz ako keby aj svalovku mala... niekdy to bolo dost neprijemne.este k tomu sa pridruzilo aj palenie zahy😏 opuch dolnych koncatin ..zablokovane prsti..ako lamavy palec..uz to nejak vydrz..cim viac ti narastie brucho bude o to nepohodlnejsie..tu tlaci tam tlaci

diamond1231
autor
27. jún 2019

@ildiko36 diki sak toto 🤣

fiafia
28. jún 2019

@diamond1231 ja som od 4mesiaca mala také bolesti rebier na pravej strane a pálenie pod prsiami,že som myslela,že to nevidrzim. Lekári mi nevedeli pomôcť, nikto nevedel čo a prečo... Do pôrodu som spávala po sediaci, základné veci porobiť bolo utrpenie. Dodnes nechápem ako som to zvládla bez jedinej tabletky.

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre