Pastilky Rennie proti páleniu záhy

alica009
28. máj 2020

Ahojte, poradíte mi prosim, ci ste niektora uzivala pastilky Rennie proti zahe a radili sa s lekárom o tom? V pribalovom letaku a vselikde je, ze tehotné to mozu. A ze max 11 denne. Pritom v lekarni teta povedala, ze tehotne max tri denne. To sa mi zdalo hlúposť, no kazdopadne uzivala som ich dva tyzdne cca 3-5 denne. Ozaj mi dobre pomáhajú. Ale ďalej je v letaku, ze max dva týždne.. Ozaj to tak musi byt? Moj lekár uz ma dnes zial po ordinacnych hodinach. Vďaka vopred za rady.

evinka3007
28. máj 2020

Ja som mala neskutocne palenie zahy v tehotenstve a kupovala som si maalox a ten som si dala vzdy ked bolo zle...niektorym pomaha aj soda bikarbona alebo kusok chleba...no ja som maalox mala stale pri sebe...

krpcurik
28. máj 2020

Ja som ich uzivala od cca 4.mesiaca az do konca tehotenstva...ale teda s lekarom som sa o tom neradila...a jedla som ich viac ako 3 denne, nic ine mi nezaberalo...obcas popcorn ale nie vzdy...a este som zula zuvacky

majamat
28. máj 2020

Renie sa mozu. ja som mala Malox, ale to bolo uz davno. no aj teraz mavam obdobia, ked ma pali zaha a Renie su lepsie.
no pozor, ked sa podavaju velakrat., mozu riedit zaludocnu kysleinu moc a tym sa stazi travnie. a teda neiktorych pali zaha aj ked maju malo kyseliny. to pocitis tak, ze po podani liekov mas pocit plnosti zaludka a stazene travenie. u tehuliek to vyvolava aj tehu, lebo babo tlaci na zaludok. urcite je dobre jest castejsie a male davky a tiez vyhnut sa drazdivym jedlam. potraviny ako kava, lieko a paradajky tiez zhorsuju zatvaranie zvieraca zaludka a palenie zahy zhorsuju. moznos u aj dalsie. takymto potravinam sa treba vyhnut-.

alica009
autor
28. máj 2020

Ďakujem pekne za rady.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre