Bolelo vás vyberanie pesaru?

mariamisko
12. nov 2019

Mali ste niektorá zavedený pesar ?? Ako vám ho vyberali bolelo ?? Ďakujem

januska20
12. nov 2019

Ahoj, v prvom rade nezabudni sa poradiť s lekárom čo máš používať ,aby si nedostala nejakú infekciu.
Mne to nikto ako prvorodičke nepovedal a dostala som silnú infekciu, naraz mi odtiekla voda a išla som rodiť v 33tt. Mala som ho necelý mesiac.
Inak to bolo dosť bolestivé ,keď mi ho vyberali , vytváral sa tam silný podtlak.

mariamisko
autor
12. nov 2019

@januska20 ja ho mám od 29tt a som v 37 tt ... Dnes mi ho chceli vybrať no ja som sa nevedela uvoľniť bolelo to takže to necháme na budúci týždeň ...a poviem vám že veľmi sa pohorsovali prečo ešte ženám dávajú pesare keď narobia viacej zlá ako dobrá ...takže sa mám načo tešiť 😥

januska20
12. nov 2019

@mariamisko vidím,že ste z Ke.. Mne ho dali v starej nemocnici v nejakom 28tt.,ale po odtečení vody som utekala do starej a ihneď ma poslali do novej, nech idem tam kvôli neonatológii.
No a v novej tak nadávali,že v akom roku sa toto robilo, mali ma zašiť a nie trepať do mňa pesar.

mariamisko
autor
12. nov 2019

@januska20 😀😀 presne aj mne ho v starej zaviedli a dnes som bola v sací a tam lekár vraví už nikde na svete nezavadzaju len v starej nemocnici 😀 mne ho dali kvoly tomu že som bola na prst otvorená v 29t...

januska20
12. nov 2019

@mariamisko ako mne ho šikovne lekár vybral, len to dosť bolelo.
Tak držím palce,nech to dobre dopadne. A nebojte, bolesti vydržíte a potom príde ešte porôd 😉

mariamisko
autor
12. nov 2019

@januska20 ďakujem pekne hádam aj v mojom prípade to pôjde šikovné 🙏 pesar a aj pôrod 🙏😱

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre