Placenta v 30 týždni 2 - 3 stupeň
Ahojte nieje tu nejaka ktora ma v 30 tyzdni placentu 2-3 stupen vyzretosti, citala som ze je to normalne ked prietoky su v poriadku, ale radsej si chcem popisat ci to uz nejaka mala alebo ma.
Ahojte nieje tu nejaka ktora ma v 30 tyzdni placentu 2-3 stupen vyzretosti, citala som ze je to normalne ked prietoky su v poriadku, ale radsej si chcem popisat ci to uz nejaka mala alebo ma.
Ja mam placentu 2... Bola som na 3D/4D u Dr. Juhasa a povedal ze na dany tyzden je vsetko v najlepsom poriadku.