• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pocit ako na menzes v 33. týždni tehotenstva. Čo to môže znamenať?

26. novembra 2016 
@pura Já bych skákla k dr.někdo kontrakce ani moc nemá přezto se porod rozběhne a muže pak jít šupem.Já měla spíše jen pocit střevní chřipky-žádné velké kontrakce a než jsme dojeli do porodky už nás dali rovnou na porodní sál ani napokoj nás neposlali a vodu mně rupnul až dr.sama nepraskla a pak už to bylo šup šup.Tak přeji pokudmožno rychlej a málo bolestivej porod krásného zdravého drobečka :wink:
15. nov 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pura včera som musela odísť..ale ma zaujíma, ako..? Prešlo to, alebo si nakoniec išla do nemocnice? Ozvi sa potom.. :slight_smile:
16. nov 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky buduce :slight_smile: ja začinam mať pocity ako pri menštruácii už v 31tt aj trvrdnutie brucha už stresujem, že skor porodim .....mali ste aj vy skor takeho pocity ako pri slabých krám.
22. apr 2016 o 16:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mňa opakujúca sa bolesť, ktorá pripomínala menštruačné bolesti, znamenala začínajúci predčasný pôrod. Keď ženy píšu s veľkou sebaistotou, že kontrakcie to nie sú, lebo to určite spoznáš, tak to som prekvapená, pretože kontrakcie začínajú na slabšej intenzite a bolesť sa stupňuje. Najprv sú to len sťahy maternice. Nepoznám nikoho, komu by samé od seba začali hneď šialené kontrakcie - možno pri vyvolávanom pôrode je takýto priebeh, ale z mojich skúseností - prvé kontrakcie sú slabšie, dajú sa predýchať a postupne sa prepracujete k tým "z filmu". Určite opakujúce sa bolesti v 28-33 týždni sú dôvodom na návštevu gynekológa alebo pohotovosti a často končia hospitalizáciou. Dať si horúcu sprchu alebo kúpeľ, aby ste ich rozoznali od poslíčkov je rada od 37.týždňa - inak riskujete, že si samy urýchlite predčasný pôrod.
26. nov 2016 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok