• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Počula som plač dieťatka v brušku

16. decembra 2013 
scandya..ale co tu stikutku?alebo to pukanie

mudr..aha..som si nevsimla ze uz nemas tt :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

a som na to prisla ze to pukanie je ked svihne ruckou,alebo nozkou rychle...vtedy to pocut..ked sa velmi hemzi :grinning:
21. apr 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj dicinka :slight_smile: stikutku nastastie ano, ale pukanie nie.

ahoj mudr.- :slight_smile: zda sa mi, ze sa mala menej pohybuje, uz ma bolestivo nekope, len tlaci a prevaluje sa, tak mam divny pocit.
a inaaaac dobreeeee raaanko :grinning:
22. apr 2009 o 06:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :wink:
teeeda ty jsiale ranni ptace :astonished: :wink:
dici-zase nova fotka? hezkyyyy :wink:
to ja jsem zadne pukanie neslysela...jen me hodne palila zaha a nohy jsem mela otekly jak konve... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to holky vydrzte, uz brzo budete chovat sve miminka v naruci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scadya..je to sranda ked pocujes ako sa jej cka...je to take pravidelne,ze?

mudr...aj mna hroooozne pali zaha..kazdu noc si musim dat sodu bikarbonu :frowning2: lebo nemozem zaspat..je to svinstvo to palenie zahy,ze? :frowning2:
a tiez som naliata vodou jak trubka :grinning:

uz aby bola vonku z bruska..ked vidim to krasne pocasie,mam chut ist uz von aj s babetkom :wink:
22. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mudr- nooo ja stavam skoro a to som milovala dlhe spanie. ale drahy siel do prace potom som si este zdriemla :grinning:
fnuk inac uz mam strie na stehnach a troska na brusku, ty mas tiez?

dici- skus talcid, mne pomaha,, lebo az v krku mi to stalo, tums mi uz nezaberaju. a na to nalievanie, tehotenksy caj z cajovne- uz mam nohy ako baletka, ale predtym som ich mala ako sudy. vzdy sa smejeme na stikutke ze chudatko, az sa mi trasie bruchoooo
22. apr 2009 o 10:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sksim nejaky caj..dakujem za radu :dizzy_face:
22. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zahu jsou taky dobry pastilky Rennie, jsou pro tehu :wink:
a strie mam i z prvniho tehu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mudr.- prve 3,5mesiaca mi zaberali tums, ale teraz je to palenie zahy ine, spravi sa mi v krku ako paliva gula, ale zle mi nieje ako na zaciatku, zatial mi zabera talcid-aspon si myslim, ak nie dam na teba a kupim rennie.
ja som priberala postupne a nemala som strie, a teraz trosicku pod pupikom a na mojom teraz veeeelkom zadku cha cha
22. apr 2009 o 20:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mne sa strie porobili dost,mam aj ciaru cez brusko :grinning: a vyklenuty pupok trosku... :grinning:
22. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja pupok ani nemam, tak je zarovno bruska a ciarku som do teraz nemala az posledny tyzden sme zaregistrovali slabulilinku ciaricku pod pupikom
22. apr 2009 o 20:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam caru i pod podbriskem a tahne se az dozaaaadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to nemam z tehu, to mam od narozeni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cha cha, taku mam tusim aj ja, len dufam, ze z toho nebude potom az diera :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 21:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici- co ty se tam smejes? :wink:
22. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZE MAS CIARKU POD BRUSKOM :grinning: :grinning: :grinning: ..a ze ju mas od narodenia :wink: :grinning:
22. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dici-dostaneš po riti so sodou bikarbonou.Skus tu minerálku FATRU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inak pardon, :sweat_smile: že som vám sem vtrhla,ale hladám jednu babulu :confused:
22. apr 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaaaaj cikyyyyyyyyyyyyyyyy..si ma odhalilaaaaaaaaa..az sa hanbiiiim :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

ja fatru nemozem v obchode najst :frowning2:
22. apr 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dobre na zahu je aj mlieko...plnotucne studene mliecko...ja som mlieko nepila snad 100 rokov a teraz vypijem denne aj liter a pol...skuste je to vyborne a navyse bez chemie..pouzivam renie ked uz je naozaj zle..ale to mlieko vecsinou staci :wink:
23. apr 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me teda mleko pomohlo, ale jen na chvilenku...za chvili to bylo zpet. a Rennie jsou primo pro tehu, takze bych nemela zadne obavy. jinak lia- co tu jeste delas? koukam, ze mas 41.tt.... :astonished: :astonished: :astonished: to uz bude co nevidet :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak preju hodne stesti a hlavne zdrave mimi ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ja mlieko nepijem,je mi z neho na grc..no mliecne vyrobky papam..no minule som vyskusala mlieko na zahu...a momohlo..ale len na chvilku :wink:
23. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mlieko na zahu myslis Anacid? to neni ale pro tehu... :confounded:
23. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kdyztak vyzkousej bily jogurt...kdyz nemas rada mleko... :wink:
23. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim klasicke mlieko..normalne...bleeeeeeeeee..fuuuuuuuuj!neznasam ho
23. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mudr... :grinning: nejak mi to zle pocita ...inak som presne 39 +2 ale uz to menit nebudem :grinning:
a mne mlieko pomaha na dlhsie...ja som ho tiez neznasala,ale zacalo mi byvat tak zle ze som v tehu na konci 13 tt dva tyznde nemohla nic ale vobec nic jest a poradila mi teta ze mam pit mlieko,prvy tyzdne som ho pila tak ze som zmurila oci a zacpavala si nos...teraz ho pijem bez problemu,ale podotykam najlepsie je cerstvio vybrate z chladnicky :wink:

a mudr.dakujem ...dufam ze bude babco zdrave :wink:
23. apr 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte- tak moja skrekulka sa tusim ani von nechasta!!! mame vsetko ok a ani sa neotvaram ani neskracujeme.
23. apr 2009 o 12:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo tak ted koukam na pas, ze mas 3.5. termin, tak to jo... ufff :wink: :sweat_smile:
23. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak sem koukám, že se dozvím něco nového o tématu a vy tu normálně drbete úplně mimo míííííííísu o mlíku a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chechta, sak ved ked sa uz nikto neohlasil s podobnymi skusenostami ako som mala ja :frowning2:
23. apr 2009 o 14:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já právě myslela, že jste třeba přišli na něco nového a ono nic :frowning2: tak já budu sledovat dál jak se debata vyvíjí mě by to fakt strašně zajímalo jeslti je to možné nebo ne nebo jak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to víš sem zvědavá - sem koukala na netu,ale bohužel jsem vázaná pouze na české stránky a tam jsem toho moc nenašla jinou řečí neumím tak mám smůlu :confused:
23. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok