Počula som plač dieťatka v brušku

scandya
10. apr 2009

Ahojte 🙂
Asi v 33tt som pocula z bruska 2x po sebe detsky plac- ci zaskriekanie. Aj moj partner to pocul, boli sme prekvapeny. Neboli to ani creva ani vnutornosti, pocula som to jasne a zretelne! Najprv som si myslela, ze to nemoze byt preds pravda , ale citala som na nete ze dieta v tomto tyzdni fakt dokaze plakat- nielen stikuta, ale moze aj zakricat. Stalo sa to niektorej?
Dakujem

dicinka1
21. apr 2009

scandya..ale co tu stikutku?alebo to pukanie

mudr..aha..som si nevsimla ze uz nemas tt 😀 😀 😀 😅

a som na to prisla ze to pukanie je ked svihne ruckou,alebo nozkou rychle...vtedy to pocut..ked sa velmi hemzi 😀

scandya
autor
22. apr 2009

ahoj dicinka 🙂 stikutku nastastie ano, ale pukanie nie.

ahoj mudr.- 🙂 zda sa mi, ze sa mala menej pohybuje, uz ma bolestivo nekope, len tlaci a prevaluje sa, tak mam divny pocit.
a inaaaac dobreeeee raaanko 😀

mudr.
22. apr 2009

dobre ranko... 😉
teeeda ty jsiale ranni ptace 😲 😉
dici-zase nova fotka? hezkyyyy 😉
to ja jsem zadne pukanie neslysela...jen me hodne palila zaha a nohy jsem mela otekly jak konve... 😝
tak to holky vydrzte, uz brzo budete chovat sve miminka v naruci 😵 😵 😵 😵 😵

dicinka1
22. apr 2009

scadya..je to sranda ked pocujes ako sa jej cka...je to take pravidelne,ze?

mudr...aj mna hroooozne pali zaha..kazdu noc si musim dat sodu bikarbonu ☹ lebo nemozem zaspat..je to svinstvo to palenie zahy,ze? ☹
a tiez som naliata vodou jak trubka 😀

uz aby bola vonku z bruska..ked vidim to krasne pocasie,mam chut ist uz von aj s babetkom 😉

scandya
autor
22. apr 2009

mudr- nooo ja stavam skoro a to som milovala dlhe spanie. ale drahy siel do prace potom som si este zdriemla 😀
fnuk inac uz mam strie na stehnach a troska na brusku, ty mas tiez?

dici- skus talcid, mne pomaha,, lebo az v krku mi to stalo, tums mi uz nezaberaju. a na to nalievanie, tehotenksy caj z cajovne- uz mam nohy ako baletka, ale predtym som ich mala ako sudy. vzdy sa smejeme na stikutke ze chudatko, az sa mi trasie bruchoooo

dicinka1
22. apr 2009

sksim nejaky caj..dakujem za radu 😵

mudr.
22. apr 2009

na zahu jsou taky dobry pastilky Rennie, jsou pro tehu 😉
a strie mam i z prvniho tehu... 😝

scandya
autor
22. apr 2009

mudr.- prve 3,5mesiaca mi zaberali tums, ale teraz je to palenie zahy ine, spravi sa mi v krku ako paliva gula, ale zle mi nieje ako na zaciatku, zatial mi zabera talcid-aspon si myslim, ak nie dam na teba a kupim rennie.
ja som priberala postupne a nemala som strie, a teraz trosicku pod pupikom a na mojom teraz veeeelkom zadku cha cha

dicinka1
22. apr 2009

no tak mne sa strie porobili dost,mam aj ciaru cez brusko 😀 a vyklenuty pupok trosku... 😀

scandya
autor
22. apr 2009

ja pupok ani nemam, tak je zarovno bruska a ciarku som do teraz nemala az posledny tyzden sme zaregistrovali slabulilinku ciaricku pod pupikom

mudr.
22. apr 2009

ja mam caru i pod podbriskem a tahne se az dozaaaadu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mudr.
22. apr 2009

ale to nemam z tehu, to mam od narozeni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

scandya
autor
22. apr 2009

cha cha, taku mam tusim aj ja, len dufam, ze z toho nebude potom az diera 😀 😀 😀

dicinka1
22. apr 2009

😀 😀

mudr.
22. apr 2009

dici- co ty se tam smejes? 😉

dicinka1
22. apr 2009

ZE MAS CIARKU POD BRUSKOM 😀 😀 😀 ..a ze ju mas od narodenia 😉 😀

cikyta
22. apr 2009

Dici-dostaneš po riti so sodou bikarbonou.Skus tu minerálku FATRU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inak pardon, 😅 že som vám sem vtrhla,ale hladám jednu babulu 😕

dicinka1
22. apr 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaj cikyyyyyyyyyyyyyyyy..si ma odhalilaaaaaaaaa..az sa hanbiiiim 😕 😅 😅 😀 😀 😀

ja fatru nemozem v obchode najst ☹

liave
22. apr 2009

babule dobre na zahu je aj mlieko...plnotucne studene mliecko...ja som mlieko nepila snad 100 rokov a teraz vypijem denne aj liter a pol...skuste je to vyborne a navyse bez chemie..pouzivam renie ked uz je naozaj zle..ale to mlieko vecsinou staci 😉

mudr.
23. apr 2009

me teda mleko pomohlo, ale jen na chvilenku...za chvili to bylo zpet. a Rennie jsou primo pro tehu, takze bych nemela zadne obavy. jinak lia- co tu jeste delas? koukam, ze mas 41.tt.... 😲 😲 😲 to uz bude co nevidet 🙂 🙂 😵 😵 😵 tak preju hodne stesti a hlavne zdrave mimi ! 😵 😵 😵 😵 😵

dicinka1
23. apr 2009

ahojte..ja mlieko nepijem,je mi z neho na grc..no mliecne vyrobky papam..no minule som vyskusala mlieko na zahu...a momohlo..ale len na chvilku 😉

mudr.
23. apr 2009

mlieko na zahu myslis Anacid? to neni ale pro tehu... 😖

mudr.
23. apr 2009

tak kdyztak vyzkousej bily jogurt...kdyz nemas rada mleko... 😉

dicinka1
23. apr 2009

ja myslim klasicke mlieko..normalne...bleeeeeeeeee..fuuuuuuuuj!neznasam ho

liave
23. apr 2009

mudr... 😀 nejak mi to zle pocita ...inak som presne 39 +2 ale uz to menit nebudem 😀
a mne mlieko pomaha na dlhsie...ja som ho tiez neznasala,ale zacalo mi byvat tak zle ze som v tehu na konci 13 tt dva tyznde nemohla nic ale vobec nic jest a poradila mi teta ze mam pit mlieko,prvy tyzdne som ho pila tak ze som zmurila oci a zacpavala si nos...teraz ho pijem bez problemu,ale podotykam najlepsie je cerstvio vybrate z chladnicky 😉

a mudr.dakujem ...dufam ze bude babco zdrave 😉

scandya
autor
23. apr 2009

ahojte- tak moja skrekulka sa tusim ani von nechasta!!! mame vsetko ok a ani sa neotvaram ani neskracujeme.

mudr.
23. apr 2009

jo tak ted koukam na pas, ze mas 3.5. termin, tak to jo... ufff 😉 😅

chechta
23. apr 2009

holky tak sem koukám, že se dozvím něco nového o tématu a vy tu normálně drbete úplně mimo míííííííísu o mlíku a tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

scandya
autor
23. apr 2009

chechta, sak ved ked sa uz nikto neohlasil s podobnymi skusenostami ako som mala ja ☹

chechta
23. apr 2009

no já právě myslela, že jste třeba přišli na něco nového a ono nic ☹ tak já budu sledovat dál jak se debata vyvíjí mě by to fakt strašně zajímalo jeslti je to možné nebo ne nebo jak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to víš sem zvědavá - sem koukala na netu,ale bohužel jsem vázaná pouze na české stránky a tam jsem toho moc nenašla jinou řečí neumím tak mám smůlu 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre