Podľa sona je bábo o 3 týždne väčšie

cakamebabo
23. máj 2017

Žienky chcem sa informovať keď je dieťatko podľa usg vačšie o 3tt , porodili ste skor alebo podľa termínu PM... ?🙂

nimika
23. máj 2017

Tiež som mala podľa ultrazvuku v 30. tt bábo väčšie skoro o tri týždne. Neverila som, že sa narodí skôr, keďže prvý syn sa narodil až po termíne a tiež som vedela, že podľa ovulácie mi termín pôrodu sedí, ale narodil sa naozaj skôr, o 13 dní s pôrodnou váhou 3800 g.

papulienka48
23. máj 2017

Moja suseda a zhodou okolností aj moja najlepšia kamarátka (kúpili sme byty veľa seba) tiež toto riešila asi mesiac dozadu, že je doktorka povedala, že bábo je väčšie ako má byť a že má rátať s tým, že pôjde von trošku skôr ako sa pôvodne rátalo. Tak sa aj celkom potešila, že bude mať malého o týždeň alebo o dva skôr pri sebe 🙂 Teš sa aj tyy

spisiacka
23. máj 2017

@cakamebabo moja bola vacsia o ani neviem kolko tyzdnov myslim 5 v 35 tt mala podla sona 3500 co uz bolo na 40 tyzden 😀 no na konci 37 tt to ukoncili sekciou kedze uz zacinali problemy a porod nikde. Narodila sa s vahou 4290 g

olylili
23. máj 2017

@cakamebabo môj mal v 30tt 2000g. vraj je o tri týždne väčší lekár nič nevravel že by sa mal narodiť skôr je to asi genetikou prvá bola tiež veľká a ešte som ju 6 dní prenášala 😊

veronikaszabova
23. máj 2017

Mladsi syn bol o 3t vacsi. Narodil sa 2 dni po termine - 4kg

mishicca
23. máj 2017

Moja bola o 2 tyzdne vacsia..tiez ze mam ratat skor...narodila sa den pred terminonlm s vahou 4080 g a 51 cm...

katriona1
23. máj 2017

I muj byl vetsi, narodil se sekci 2 dny pred terminem s vahou 4280g.
kdyby to nebyla sekce tak bych prenasela, termin porodu jsem mela stanoveny presne 🙂

katriona1
23. máj 2017

jo a ja sama jsem se narodila 2 tydny po termine s vahou cca 4800g. 🙂

lucky7
25. máj 2017

Mne vsetky ecografie ukazovali, ze moj malinky je o 2 tyzdne mensi. Termin porodu som mala mat 20.maja. Ked som robila predporodny kurz, ostetrica hovorila, ze ked je plny mesiac, deti sa rodia, je to obdobie, ked vzdy robia. Myslela som si, ha ha, to je nieco comu len Taliani veria. Potom zhruba 11 dni pred terminom som mala ukrutne bolesti. Isli sme do nemocnice a divala som sa na mesiac. Nasledoval porod...moj syn narodeny 10 dni pred terminom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre