Pohyby bábätka v 39. týždni

gabika711
8. mar 2016

Ahojte mamičky, neviem či mám mať dôvod na obavy ale zastriehla som že moja malá sa posledný týždeň hýbe o niečo menej ako doteraz. Môže to byť tým že jr už veľká a má menej miesta???? A keď tak cítim kopančeky keď ležím na boku a potom skôr také vypúčanie. Dnes mám poradňu tak uvidime čo tam, som z toho na nervy uz .... ☹

shia
8. mar 2016

sup sup doktorovi, uz je aj tak najvyssi cas aby isla na svetlo sveta ;)

sardinka335
8. mar 2016

aaale prosím ta, uz hladaš problém ...dieťa sa tam uz nema ako hybat, ved sa daj ty do fetalnej polohy a predstav si, ze si zaviazane v igelitke...no a teraz sa hýb. Pohyby citiš tak čo..všetko je ako ma byt. Hlavne oddychuj kolko sa da...ja som mala uz v 39tt dávno porodene uz sme boli aj doma.

gabika711
autor
8. mar 2016

@shia heeej tiez uz by som radaaa mala po tom takze som len v ocakavani a asi ma uz napadaju vseliake myslienky 🙂
@sardinka335 tiez by som uz najradsej bola doma, ale nasej malej sa ocividne nejako nechce 🙂

hoogy
8. mar 2016

dieta ku koncu nema uz skoro ziadne miesto a ku koncu sa uz len tak vypuca. musis byt trpezliva aj ked je to tazke uz ku koncu.ale uvedom si,ze mozes byt este tehotna aj 3t. ja som dcerku 10 dni prenasala.

sashka22
8. mar 2016

Maličká si chystá energiu na príchod na svrt 😉

sashka22
8. mar 2016

*svet

gabika711
autor
8. mar 2016

@hoogy heej viem tiez sa upokojujem tym ze ma uz malinko miesta ale sem tam zacitim jej pohybčeky a aj to mi dodava este na tom aby som sa nestresovala 🙂

@sashka22 bodaj by to už aj tak bolo 🙂

sardinka335
8. mar 2016

@gabika711 tak uz len čakat...dobre ti radim, uzivaj si ešte...aj sex...potom je to chvilku makačka kym sa to trošku utrasie, posledne týždne, dni pred porodom su uz ,,na kočku,,.ale ver mi to tak rýchlo uletí, ved toť som bola v porodnici a uz ma mala 8 mes...ani neviem ako to ubehlo..

sashka22
8. mar 2016

Ja som si zas užila pôrod doma s babou porodnou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre