Pohyby v 28. týždni

12. jan 2023

Baby môžem cítiť slabé pohyby preto, že by bolo dieťa otočené chrbtom?

dominidi
12. jan 2023

Ano, samozrejme 🙂

autor
12. jan 2023

@dominidi dosť ma to stresuje dnes 🙄

dominidi
12. jan 2023

Neboj, to je uplne normalne, dolezite je ze citis..este tam ma dostatok miesta takze sa vrti, mala som to rovnako, vsetky sme mali 🙂
Ak si velmi v strese, skus si dat nieco sladke a pocvic macaci chrbat, moze sa pretocit ked ho/ju prebudi cukor😀

bayuska
12. jan 2023

Ano, ja som v 27 a ked ju citim len slabunko, tak uz viem, ze je otocena (par krat som to aj citila, ze kopala silno, citila som ako sa pretocila a potom uz kopala akoby slabunko) cize mi doslo, ze ju citim len v urcitej polohe. Ale kym ju/ho citis aspon trosku, tak je vsetko ok 🙂 Inak mne na sladke nijak nereaguje 😄 a to ani nezvyknem jest sladke, tak som myslela ze o to bude vacsia reakcia 😄

autor
12. jan 2023

Skúšala som aj sladké a nič, akurát mne je z toho už zle hehe.. No cítim len vtedy keď som na chrbte a potlačím brucho.. Skúsim ešte sa teda ponaťahovať.. 2 dni dozadu bol veľmi aktívny a dnes toto 🙄

bayuska
12. jan 2023

ja napr citim len rano po ranajkach a vecer ked si lahnem... pomedzi to le vynimocne a take ze cely den aktivny mala len raz

autor
12. jan 2023

@bayuska ťažko odhadnúť či je všetko s malým v brušku okej 😐

petronellla87
12. jan 2023

Tak napr nasa mala take dni ked sa hybala malicko a neplatilo na nu nic ani dat si sladke ani napit sa studeneho, skratka ked sa jej nechcelo nepohlo s nou nic😂

bayuska
12. jan 2023

to ano, ja som prvorodicka, cize tiez je to pre mna vsetko nove a za vsetko sa prelaknem, ale snazim sa byt v klude. Nasa mala toho prezila uz tolko, ze som si povedala, ze ona uz prezije vsetko 🙂

autor
13. jan 2023

Môj sa pohne ale také pohyby slabé cítim ako v 20tt.. Dúfam že je len otočený chrbtom a preto tak cítim..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre