Poslíčkovia v 37. týždni

beatrice1111
24. jan 2022

Ahojte som v 37tt a mám hrozné bolesti podobne menštruačným, bolí ma podbruško, kríže ani nehovorím. Je to stála bolesť. Necítim šťahy,len to bolí stále. Do toho mám pocit že aj pôjdem na veľkú. Myslite že sú to falošné kontrakcie? Som prvorodička tak moc o tom neviem, ďakujem.

marianna_peskova
24. jan 2022

Reálne kontrakcie sú pravidelné a majú svoj začiatok a koniec. Ak je to stála bolesť, sú to poslíčkovia. Navrhujem ti dať si dlhú teplú sprchu. Mne sa takto spustili reálne kontrakcie.

beatrice1111
autor
24. jan 2022

@marianna_peskova áno chystám sa dať si horúcu sprchu len práve reálnych kontrakcii sa bojím 😃

evica17
24. jan 2022

@beatrice1111 nebpj sa. Raz to aj tak bude musiet prist. A bud ti povolia posluckovia a budes ok alebo sa to rozbehne a budes mat coskoro po 🙂

diamond007
24. jan 2022

@beatrice1111 nemáš sa čoho báť, stres nepomáha...daj si vaňu a uvidíš či to prejde. Ak neprejde tak rodis. Kontrakcie nemusia byť vôbec pravidelne ani pri pôrode.. podľa toho sa neriad

monikamama
24. jan 2022

@beatrice1111 daj si magnezium 🙂 snad to rychlo prejde

im709vf
24. jan 2022

@beatrice1111 nemôže sa ti len panva roztahovat a pripravovať na porod? Ja som takú bolest ako opisujes cítila asi posledne 2 mesiace

anne_mary2
24. jan 2022

@beatrice1111 tak povedzme si, cesty spat uz niet. Neni sa coho bat porod sa blizi tak ci tak, ci o tyzden, dva alebo tri, uz nemas co “ pokazit” , hladaj co ti ulavi 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre