Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Poslíčkovia v 39tt trvajú celý deň. Čo robiť?

maja006
14. okt 2019

Ahojte som v 39tt a od vcera od druhej poobedia mam poslickov. Neviete poradit co na bolesti?tepla sprcha nezabrala, ani teple obklady. Uz neviem co so sebou robit skoro 24h bolesti. Vopred dakujem

mogaa
14. okt 2019

@maja006 no jedna teplá sprcha veru nezaberie😅 3-4 dlhšie sprchy počas 2-3dní, prechádzka po schodoch(len ak zvládaš a nemáš veľké bolesti) a len vydržať....neboj, už to máš "za pár"🙂

rdi
14. okt 2019

@maja006 drzim palce aby si zvladla, treba sa sprchovat castejsie a snazit sa rozchodit. Neboj zachvilu to mas za sebou, uz bude len lepsie.

wivienka111
14. okt 2019

ako fajn je prechadzka, schody a tepla sprcha. ako je mi moc luto, ze mas takto dlho bolesti, no patri to k tomu, moc ti drzkam palcekym aby si to mala uz cim skor za sebou

mala_bodka
14. okt 2019

Sisi ista ze to budu poslickovia ? Ja som tak sla rodit ..

maja006
autor
14. okt 2019

@mala_bodka ano som si ista na pohotovosti som bola otvorena niesom ze to su predporodne bolesti telo sa pripravuje na porod..vysvetlili mi aj se peave kontrakcie je bolest celeho brucha nie len pod bruchom

snehulienka8
14. okt 2019

no neviem ci poslickovia trvaju tak dlho.. hoci kazda zena ma/citi porodne bolesti inak..ja som kontrakcie necitila a to som bola na pasoch a na pristroji im to skakalo jedna radsot....len tie najsilnejsie, posledne som citila🙂
kamoska mala bolesti tri dni a aj tak sa vobec neotvorila..nakoniec jej po proseni, a vyhrazani sa urobili cisarsky rez...tak sa nenechaj na pohotovosti odbit, poznas predsa svoje telo..

mamcotka
14. okt 2019

Ja som cerstvo po porode a ja som poslickov nemala ani pri prvom ani teraz. Proste to boli prve kontrakcie a ja som sa neotvarala pri prvom a teraz som bola len na prst ked som prišla na kontrolu do nemocnice a uz mi len dali na otvorenie dovnútra takú snurku a kontrakcie sa po 3 hod stupňovali a vecer bola malá na svete.. inak prirodzene takto môžeš rodiť aj tri dni.. cize tu prvu fazu pôrodnú mať dlhšie ( kontrakcie)

renatka1985
14. okt 2019

ja som mala poslickov 21dni, aj meratelne kontrakcie, bolesti, ktore vsak nikdy neboli dostatocne pravidelne na rozbehnutie porodu, kym mi nakoniec vyvolali porod 14 dni po termine. vytrpela som si svoje, takze ti uplne rozumiem. nepomaha nic, len sa uvolnit a "prestat si to vsimat".

zuzkamp
14. okt 2019

@maja006 ja mám poslíčkov skoro každý deň, ale nikdy nie pravidelne, nikdy nie dlhšie ako dve hodiny... ohromne mi pomáha zamestnať hlavu a sústrediť sa na niečo iné... resp. si pustiť film, v kľaku naširoko si sadnúť na päty a oprieť sa o predlaktia na fitloptu... a časté teplé sprchy - inak za tú fitloptu by si ten, čo to vymyslel, zaslúžil od tehotných žien podľa mňa postaviť pomník - keď už neviem, kde by som sa vydriapala od bolesti, tak lopta vždy pomôže 🙂

ostáva nám už iba vydržať - myslieť na niečo pekné a predýchavať...

maja006
autor
14. okt 2019

Dakujem vsetkym za rady a podporu.

catherinah
14. okt 2019

@maja006 ja som mala kontrakcie iba v spodnej časti brucha a tak som aj porodila.

ptmt1011
15. okt 2019

Isto si to poslickovia. Je dosť možné,že si začala rodiť

Tu začni písať odpoveď...

Odošli