Potrat v 7 mesiaci tehotenstva

marcelta
15. dec 2011

Ahojte, mam za sebou strašne bolestive obdobie. Velmi ale velmi ťažko sa mi s tým vyrovnáva. Môj prvý potrat bol v 8 týždni tehotenstva, bolo to minulý rok. Kým som sa z toho dostala tak to trvalo. Ale oproti tomuto čo som prežila teraz sa to neda ani popísať. Bola som v 25 týždni. Na 3D sone nám ukázalo krásneho chlapčeka. Tak strasne sme sa na neho tešili. Na PNke som bola od začiatku tehotenstva, kôli predchadzajucemu potratu. Nemala som žiadne komplikácie, dobre som sa citila, mohla som robiť všetko. Len jednoducho som jeden celý den necitíla pohyby babetka a už to mi bolo divne. Večer som dostala teplotu, tak sme isli hned do nemocnice. Tam mi na sone povedali že malinkému nebije srdiečko. Nič horšie som zatial neprežila. Už som dostala kontrakcie a malinký sa pýtal sám von. Rodila som mrtve bábo. V nemocnici som ležala 3 dni, nakoniec mi zistili myom na maternici. Nevedia mi s určitostou povedať či to je dôvod toho že som potratila. Dnes je tomu 4 deň, len som potrebovala to niekde napisať a ak ma niektorá podobné skusenosti, prosim napište mi.

ruzovakrava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
27. feb 2020

@ruzovakrava nie dvojicky.
Ale jedno tehotenstvo 17tt a druhe 5tt --- ze je takto tehotna

michaella24
27. feb 2020

@veronikaszabova to kde, prosím ťa? 🤦🤦🤦 Je ona vôbec naozaj tehotná?

veronikaszabova
27. feb 2020

@michaella24 no to nikto nevie 🤷‍♀️

sapa20
27. feb 2020

Prosím Vás vyjadrujete sa k autorke príspevku - fóra nie k inej užívatelke. Ak sa tak nestane všetky vaše komentáre zmažem. Mam za to, že jej týmto len "ženiete vodu na mlyn".
Ďakujem

lely696
29. jún 2020

@marcelta Hrozné co sa deje...ja som tiez prezila prvy potrat v 12tyzdni a ten druhy prezivam prave teraz...som v 27tyzdni dnes zistili ze malej prestalo biť srdiečko. Zajtra budem mat sekciu aby mi ju vybrali. Jednu sekciu uz totiz mam..od prvej dcerky ktora ma teraz 6rokov. Veľmi som z toho smutna a vobec som to uz v takomto stadiu nečakala.Je to tazke a veľmi to bolí.

daniela2227
29. jún 2020

@lely696 pane bože 😭😭😭 prečo sa toto deje ..je mi to strašne ľúto.. prajem veľa síl 🙏❤

lely696
30. jún 2020

@daniela2227 ďakujem vám

padesa
18. máj 2021

@lely696 ja som tiez prisla o chlapceka vzaciatkom 7 mesiaca,uz dva roky bude tomu.dali so mnou ho porodit.😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre