Predpôrodné kurzy Trnava. Existuje niečo také?

mbrazd
19. apr 2008
Ahojte, neviete mi poradit, ci sa v Trnave robia nejake predporodne kurzy?
gween
20. apr 2008
Ahoj, úplne náhodov som natrafila na tento tvoj príspevok. Som pôr. asistentka a robím predpôrodné kurzy v GA a SA. O Trnave som zatiaľ nič nepočula ale budem sa snažiť ti to vyzistiť. Potom napíšem IP.
kikafilipko
20. apr 2008
V Trnave na Okružnej ulici (pri vúje) je materské centrum ,myslím, že tam sú aj predpôrodné kurzy a taktiež v Trnavskej nemocnici, myslím, že každý pondelok, ale to neviem na 100 %. Pokiaľ by si mala cestu do nemocnice, tak to tam majú napísané na dverách (vchod na gynekológiu a druhé poschodie)
mbrazd
autor
20. apr 2008
super dakujem, skusim sa ist prejst do tej nemocnice 😎
lyongirl
21. apr 2008
v Trnave sú na okružnej ulici v materskom cente ako písala kikafilipko, ale treba tam ísť pozrieť na nástenku, kedy sa začína a zahlásiť sa. Ja som tam začala chodiť, ale po 2 sedeniach som sa na to vykašlala, bolo to dokola o tom istom a všetko čo som sa dozvedela, som už mala naštudované a pri pôrode mi nič z toho nepomohlo/myslím, že to čo som sa dozvedela nijak neovplyvnilo môj pôrod k lepšiemu 😉 /. Robila tie kurzy jedna pani, ktorá robí v nemocnici, ináč veľmi milá, tuším je pôrodná asistentka a stará sa, aby všetko v nemocke fungovalo podľa prianí pacientok, ale nie vždy to tak je. Ale snaží sa o to, aby sa vyhovelo požiadavkách pacientok.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli