Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Predpôrodné kurzy Trnava. Existuje niečo také?

mbrazd
19. apr 2008

Ahojte, neviete mi poradit, ci sa v Trnave robia nejake predporodne kurzy?

gween
20. apr 2008

Ahoj, úplne náhodov som natrafila na tento tvoj príspevok. Som pôr. asistentka a robím predpôrodné kurzy v GA a SA. O Trnave som zatiaľ nič nepočula ale budem sa snažiť ti to vyzistiť. Potom napíšem IP.

kikafilipko
20. apr 2008

V Trnave na Okružnej ulici (pri vúje) je materské centrum ,myslím, že tam sú aj predpôrodné kurzy a taktiež v Trnavskej nemocnici, myslím, že každý pondelok, ale to neviem na 100 %. Pokiaľ by si mala cestu do nemocnice, tak to tam majú napísané na dverách (vchod na gynekológiu a druhé poschodie)

mbrazd
autor
20. apr 2008

super dakujem, skusim sa ist prejst do tej nemocnice 😎

lyongirl
21. apr 2008

v Trnave sú na okružnej ulici v materskom cente ako písala kikafilipko, ale treba tam ísť pozrieť na nástenku, kedy sa začína a zahlásiť sa. Ja som tam začala chodiť, ale po 2 sedeniach som sa na to vykašlala, bolo to dokola o tom istom a všetko čo som sa dozvedela, som už mala naštudované a pri pôrode mi nič z toho nepomohlo/myslím, že to čo som sa dozvedela nijak neovplyvnilo môj pôrod k lepšiemu 😉 /. Robila tie kurzy jedna pani, ktorá robí v nemocnici, ináč veľmi milá, tuším je pôrodná asistentka a stará sa, aby všetko v nemocke fungovalo podľa prianí pacientok, ale nie vždy to tak je. Ale snaží sa o to, aby sa vyhovelo požiadavkách pacientok.