Preháňanie a pocity na zvracanie počas poslíčkov

6. máj 2020

Ahojte som 37tt. Neviem či to su posličkovia, neviem či posličkovia strielaju aj do chrbta alebo su to iba menstruacne krče v podbrušku. No vždy keď to namňa príde ten krč do podbruška tak sa mi chce vracať a aj na velku potrebu. Normalne sa niekedy bojim že či to pojde z hora či z dola. A vzdycham už pri takychto "oničom" bolestiach. To pri porode zomrem? Budem mať cely pôrod chuť zvracať a 💩 ? Mali ste to aj vy alebo vobec to niesu ani posličkovia?

deti95060810
6. máj 2020

mala som pri prvom tehu...tesne pred pôrodom - pár hodín pred pôrodom hnačky.

karhu
6. máj 2020

niektore baby pred porodom zvracaju a chodia na wc, ja som behala na wc, baba co bola so mnou na izbe cele popoludnie na striedacku zvracala a behala na wc, porodila o polnoci..
je mozne, ze nemas poslickov, mozno sa ti zacina porod..🙂drzim palce

xjakubikovak
6. máj 2020

mna asi 3x prehnalo, odisla hlienova zatka a na druhy den sa mali narodil takze je mozne ze sa cistis a zacina porod

7miriam77
6. máj 2020

mna presne takto prehanalo pred porodom a strielalo mi do chrbta...zacalo mi to okolo 23 hod a o 2,09 hod bola moja Lilien na svete. 🙂

autor
6. máj 2020

No neviem snaď nie , snaď vydrzi do terminu ešte :/ mam to takto už tyždeň asi. Tak možno sa iba telo pripravuje pomalicky. Ale je to neprijemne ostanem uplne paralyzovana zmrzne mi usmev na tvari a neviem sa ani pohnut a musim to predychavat.

karhu
6. máj 2020

to je ok, ja znesiem vela, no ked prisla kontrakcia, presne takto mi zmrzol usmevcek a jedine co sa dalo robit bolo pulit oci a dychat..do 2h bolo po vsetkom..
si si ista, ze sa nechces ist dat skontrolovat do nemocnice?

diaalex
6. máj 2020

V piatok v noci na sobotu som mala hnačku, čistila som sa, v sobotu ráno som šla na pohotovosť a to som rodila 🙂 ale aj keď som celu noc chodila na wc, klystír mi urobili a bolesti? No ja som po 30 min bolesti čo som si ani vydýchnuť nevedela tak rýchlo šli kontrakcie požiadala o epi a to bolo to najlepšie rozhodnutie 🙂 o 3 hodiny na to sa malá narodila 🙂

autor
6. máj 2020

@karhu 2 hodiny? Wau to je sen 😁 to si bola prvorodicka?

@diaalex ja urcite tiez s epi idem. Rajsky plyn si neskusala.

karhu
6. máj 2020

ano

diaalex
6. máj 2020

Neskusala som 🙂 ale ako napr ja patrím medzi ženy čo nebudú trpieť a radšej si nechajú pomôcť, zato epi 😁

katarina9593
6. máj 2020

@diaalex 👌ja som tiež prišla po obede do poradne Dr ze však som už na 6cm otvorená... O 17tej klystir.. 20:10praskla voda potom trocha bolesti a 22:48uz bola dcéra na svete 😂😂😂😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre