Priberanie v tehotenstve

nikolia99
15. feb 2024

Baby ja som zufala sestra sa mi smeje ze som tucna tehulka(predporodom som nemala uplne ploche brucho) vazila som 65kg a 160cm a teraz som 27 tt a vazim 77 kg je to podla vas tak vela? akoze zjem trosku viac jak kedysi ale zaae prejedanie to uplne nieje. (zjem viac rozumej sladke som nikdy nejedla a teraz jem pravidelne) podla vas je to vela budem prasa do porodu ako ona vravi ☹?

anjelicek26
15. feb 2024

A musis sa o tom bavit zo sestrou? Nemusis... kasli na nu, ked s tym zasa zacne, tak jej povedz, nech si riesi vlastne faldy tam a tam, ona na to totiz ospravedlenenie nema... bud jej to dopne, alebo nedopne, aj na takych ludi slnko svieti...

ivik4
15. feb 2024

Keby to napises ako nie tehotna, poviem Ti ze na svoju vysku mas velmi vela kg. Ale si tehotna,je prirodzene ze priberies.
Sestru by som niecim fakt dobre odpinkala
Porozmyslaj nad niecim ,ty ju poznas

yanni
15. feb 2024

@nikolia99 no ked mas taku sestru uz ti fakt ziadneho nepriatela netreba. Nediskutuj s ou a basta.

cookie29
15. feb 2024

A Tvoja sestra je takto uplne normalna? Alebo ma nejake traumy?
Ja som napriklad v tehu zadrziavala vodu, co rozhodne nepomohlo. Je fakt, ze viac sa pribera v poslednom trimestri, ktory Ta este len caka.... ale na druhej strane tych faktorov je viac...

lelelienka
15. feb 2024

No malo to nie je, ale podla mna staci nejest sladke, len ti to prospeje 😉 Mala si ale dost vysoku uz startovaciu hmotnost, tak by som si dala trosku pozor. Urcite to sestra nemysli zle.

deti95060810
15. feb 2024

pribrala si 12 kg a to ťa ešte len čaká to najväčšie priberanie... 😉
ale zas chodíš na poradne - čo na to lekár ?
sestru si nevšímaj, prasa bude ona....

nikolia99
autor
15. feb 2024

lekar nato nic ze to nieje tak vela na 7 mes …dakujem pekne za odpovede mate pravdu je to vela zacnem menej jest mozno to pomoze kedze pohyb mám…

nikolia99
autor
15. feb 2024

@anjelicek26 dakujem si velmi mila žienka , vidím že aj v iných diskus.témach moc podporuješ každú ženu☺️ ale vidis ze je to vela kg podla ostatnich cize musim nieco robit zo sebou

blonde_bella
15. feb 2024

@nikolia99 to čo hovorí sestra hovorí o nej, nie o tebe.
Niekedy pre dôvody nemusíme chodiť ďaleko - ona má deti? Čo len obyčajná závisť?

olivia_c
15. feb 2024

@nikolia99 ty si moja tehu dvojicka 😀 som v 26 tt. ja mam 170cm, zacinala som ako 68 kg, teraz mam 79 kg, pribrala som, jem viac, ale nie prehnane, lenze jsm sladke kazdy den, predtym by ma nenapadlo ani keksik - mozno raz za mesiac pocas pred ms. Pribrala som vsade, aj do bruska - nezda sa mi zeby vyzeralo ako uplne tehotenske 😆 najhorsie, ze uz 2 mes som doma, lebo mam nieco odpalene v platnicke/krizoch a tie bolesti neprajem nikomu, tak nemozem mat ani pohyb, tak priberam rychlo.

nikolia99
autor
15. feb 2024

@olivia_c hej aj ja 🤣som teraz druhy tyzden doma kvoli chrbatu presne sme rovnako len ty si asi neni tucko ako ja ja mam iba 160 cm . posielam objatie a vela sil

anjelicek26
15. feb 2024

@nikolia99 každá sme inak vysoká takže sa to úplne inak rozloží. Mne lekár (napriek 8kg navyse) nakazal poriadne pribrat,tak si vyber😅🤣A pri mojich 153cm je to už teraz co nosit🤣

ivangeline
15. feb 2024

Ja som vzdy vypasena pred porodom. Do roka vacsina zmizne.. ;D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre