Prietoky v tehotenstve

26. apr 2022

ahojte prosím vás lekár vás automaticky počas poradní objednal aj na prietoky? ja som aktuálne 33tt a po poradni ale prietoky mi nerobil a ani nespomínal že by to napr nabudúcej poradni spravil....či to sa nerobí všetkým tehotným? len na vyžiadanie?

veronika_sk000
26. apr 2022

mne to robila doktorka na poslednej kontrole u nej a potom vzdy na vysetreni, ked uz som chodila do nemocnice, v zavere tehotenstva by to mali robit vzdy kazdej zene

any_soj
26. apr 2022

Určite ti nerobil? Možno ti len nepovedal...? Či si videla na obrazovku?

autor
26. apr 2022

@any_soj ked som tam bola v 29 tt tak pustil aj som počula srdiečko ...ale teraz nie ..videla som na obrazovku a kontroloval rozmery, mozog a pod ale prietoky nie

miskamicha
26. apr 2022

Robi aa to standardne v 30tt na velkom sone
Ak jw vsetko ok bezne sa to.nerobi 🙂 kamoska mala sono za cele tehu iba 3x 🙂 ak.bolo v 30 tt vsetko ok tak klud. Dr vie co ma robit. Drzim.palce nech vsetko dobre dopadne❤

werony_n
26. apr 2022

Ak má bábätko v danom mesiaci požadovanú váhu, tak budú prietoky v poriadku. Preto to zrejme neriešil.

veronkaska
27. apr 2022

Čo sú to tie prietoky? Som prvorodička a zatiaľ mi to podľa mňa nerobili a som 31+4

miskamicha
27. apr 2022

@veronkaska ako babatko dostava ziviny ktore potrebuje 🙂 ak este nerobili tak robit budu
Zvacsa sa pocas tehu robia 3 velke usg...a to posledne je 30-32tt a tam sa hodnotia prietoky

veronkaska
27. apr 2022

@miskamicha ďakujem Ti za vysvetlenie 🙂

autor
27. apr 2022

@miskamicha dakujem 🙂

sandramahutova
27. apr 2022

Ja som síce v 35 týždni. . No od ďalšieho týždňa (36tt),
Začínam každý týždeň kontrolami, a každý týždeň sa kontrolujú prietoky,za ktoré si platím. 10e takže ak Vám nerobila teraz doktorka. Určite bude posledný mesiac. Čiže od toho 36 týždňa