Prietoky v tehotenstve

26. apr 2022

ahojte prosím vás lekár vás automaticky počas poradní objednal aj na prietoky? ja som aktuálne 33tt a po poradni ale prietoky mi nerobil a ani nespomínal že by to napr nabudúcej poradni spravil....či to sa nerobí všetkým tehotným? len na vyžiadanie?

veronika_sk000
26. apr 2022

mne to robila doktorka na poslednej kontrole u nej a potom vzdy na vysetreni, ked uz som chodila do nemocnice, v zavere tehotenstva by to mali robit vzdy kazdej zene

any_soj
26. apr 2022

Určite ti nerobil? Možno ti len nepovedal...? Či si videla na obrazovku?

autor
26. apr 2022

@any_soj ked som tam bola v 29 tt tak pustil aj som počula srdiečko ...ale teraz nie ..videla som na obrazovku a kontroloval rozmery, mozog a pod ale prietoky nie

miskamicha
26. apr 2022

Robi aa to standardne v 30tt na velkom sone
Ak jw vsetko ok bezne sa to.nerobi 🙂 kamoska mala sono za cele tehu iba 3x 🙂 ak.bolo v 30 tt vsetko ok tak klud. Dr vie co ma robit. Drzim.palce nech vsetko dobre dopadne❤

werony_n
26. apr 2022

Ak má bábätko v danom mesiaci požadovanú váhu, tak budú prietoky v poriadku. Preto to zrejme neriešil.

veronkaska
27. apr 2022

Čo sú to tie prietoky? Som prvorodička a zatiaľ mi to podľa mňa nerobili a som 31+4

miskamicha
27. apr 2022

@veronkaska ako babatko dostava ziviny ktore potrebuje 🙂 ak este nerobili tak robit budu
Zvacsa sa pocas tehu robia 3 velke usg...a to posledne je 30-32tt a tam sa hodnotia prietoky

barboraamatejko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronkaska
27. apr 2022

@miskamicha ďakujem Ti za vysvetlenie 🙂

autor
27. apr 2022

@miskamicha dakujem 🙂

sandramahutova
27. apr 2022

Ja som síce v 35 týždni. . No od ďalšieho týždňa (36tt),
Začínam každý týždeň kontrolami, a každý týždeň sa kontrolujú prietoky,za ktoré si platím. 10e takže ak Vám nerobila teraz doktorka. Určite bude posledný mesiac. Čiže od toho 36 týždňa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre