Prsia v tehotenstve. Akú máte farbu "predmliečka"?

ladybird1l
10. okt 2006

cawte tehulky, nenasla som este temu o cecikoch, preto by som rada zacala...chcem sa vas spytat, akej farby vam vylucuju prsia "predmliecko". Uz som si zvykla, ze obcas mam flaky na tricku, ale dnes rano som sa zobudila a zbadala som taky tmavo hnedy flak, az som sa zlakla, ci je normalne taketo sfarbenie..to sa mi stalo uz druhy krat....

husenka
23. okt 2006

väčšie sú problém? ja som mala 75 D a teraz som musela kúpiť dve 75 E, lebo som mala otlačené prsia...narástli potvorky...prečo by mal byť problém? 😕 nevysvetlila ti to?

adetka
23. okt 2006

nevysvetlila... ale podla mojho laickeho pohladu... jednoducho je ta cesta z tych mliecnych zliaz ku bradavke velmi dlha... a ovela pomalsie sa v nich bude tvorit mliecko... uvidime...

husenka
23. okt 2006

Spýtam sa na to maminy, zajtra ti napíšem, až sa mi bude dať 😉

adetka
23. okt 2006

dobre... dakujem 🙂

dorotka
23. okt 2006

adetka vacsina z nas ma D a ja mam 75-80D takze to s tebou nemusi byt az take zle

husenka
30. okt 2006

adetka:mamina vravela, že to záleží od toho, koľko percent je v prsiach tuku a koľko perceńt tvoria žľazy...jasné, že žľazy sú pre kojenie vhodné, aj ked také prsia vyzerajú horšie ako tie tukové 😉

mima3114
10. nov 2006

ahojte babky.ja som tehotna uz 10 tyzdnov a mam male prsia.myslite,ze mi narastu???mohli by.trosku. 😀

miss
11. nov 2006

mima- neboj sa urcite narastu, este sa budes divit 😀 myslim, že každej narastu 😀

mima3114
11. nov 2006

miss:no tak to je fajn.aspon jedna pozitivna vec pri tolkych strasnych veciach 😀.

erika153
11. nov 2006

mne nenarastli ☹ ani trosku ☹ je mi luto ze nemozem byt pozitivna 😉

mima3114
12. nov 2006

erika153:to nemyslis vazne.dufam,ze u mna to tak nebude,chcem aspon troskuuuu 😀

bybi
12. nov 2006

babulky, mna by zaujimalo, v ktorom tt vas prsia zacali boliet. Ak si to este pamatate 😀 😉

olinka6226
12. nov 2006

bybi mna zacali boliet tak v 5-6tt ale teraz ma nebolia. Bradavky mam citlivejsie, ale nebolia. Tak cakam, kedy sa to vrati 🙂

froschka
12. nov 2006

bybi mna asi od 4tt doteraz ale nie tak intenzivne.na zac to bolo az neznesitelne nebodaj som musela utekat xi xi

certica
12. nov 2006

mna boleli tiez tak od 4-6tt, ani lezat sóm na bruchu nemohla, ale potom uz cele tehotenstvo nic 😉

bybi
12. nov 2006

no tak ja som nejaka divna alebo co, ale mna nic neboli ☹ len dufam, ze je vsetko ok 😒

froschka
12. nov 2006

bybi nic si s toho nerob kazda zena ma rozdielne priznaky.

bybi
12. nov 2006

ja viem froschka, ale keby mi aspon nieco bolo, ale takto sa len nervujem, ci je vsetko ok ☹ jedine, co sa zmenilo je, ze mam take nafucane brucho, ze nezapnem ani jedny nohavice 😠

froschka
12. nov 2006

nuo mozno ti zlazy zacnu pracovat neskor. ak nie mozno budes mat problem kojit alebo nebudes moct ale mozno trepem sprostosti urcite sa nestresuj.a ako to mas s nevolnostou?ja som zacala blinkat od 7tt teraz to mam tak kazdy druhy den v priemere xi xi takze klidecek

bybi
12. nov 2006

zatial mi nie je zle. 7tt zacinam v piatok, takze este dost "daleko".

froschka
12. nov 2006

nuo ale ne ze sa budes zase plasit ze neblinkas lebo aj to je rozne xi tak ti odporucim vyckat do najblizsieho ultrazvuku a uvidis ze vsetko bude ok su zeny ktore nemaju absolutne priznaky cele tehu dokonca jedna zena bola dost obezna ani nevedela ze caka dieta mala slabe krvacanie cely cas ako menzes a porodila takmer v kancelarii kde jej odtiekla plodova voda ....

bybi
12. nov 2006

froschka, len najhorsie je, ze prvyultrazvuk ma caka v 10-12tt. To sa este nacakam. Mna prsia bolia skor tak na dotyk, ani nie, ze bolia, len su citlivejsie. Ale ziadne palenie bradaviek, ako tu baby spominali 😅

froschka
12. nov 2006

ale ved to je ok ze na dotyk no ja mam super dr a sono robi od zac tehu...ak mas ale nejake pochybnosti tak sa pytaj na sono skor a budes mat pokojnu dusicku

bybi
12. nov 2006

froschka, tu sa chodi len k midwife az po 8tt a ultrazvuk navyse robia len ak sa nieco deje. Za cele tehu su len 2 ultrazvuky, jeden okolo 10-12tt a druhy okolo 23tt. ☹

froschka
12. nov 2006

a kde si ak sa smiem spytat v akej krajine?ja som v rakusku a som nadmieru spokojna aj ked ultrazvuk stoji 40eur a poistovna preplati len dva ako vravis ty 10,12 a 22,23tt inak ani nieje dovod vlastne na uzv ale aspon mne robili tak ze po zisteni tehu som sla lebo sa musi urcit pocet plodov no ale aj v 12tt je jasne cas tak ja neviem ja by som sa nejako dotlacila na uzv keby ma nieco vnutorne trapilo

bybi
12. nov 2006

ja som v UK. Buduci tyzden sa chystam k lekarovi a on mi potom povie, kedy kmidwife a kedy na ultrazvuk. A extra ultrazvuk vraj stoji 100£ a taka bohata som neni, aby som si to mohla platit, kedy sa mi chce ☹

froschka
12. nov 2006

ahaaaa tak to je ina suma veru...ale nemusis sa bojinkat a nemusis byt ani v 6tt mozes byt v4tt napriklad...ja si myslim ze priznaky sa ti dostavia ako sa hovori blinkanie je znakom ze je vse ok ale su vynimky

bybi
12. nov 2006

froschka, som v 6tt. Viem presne, kedy som mala ovu, kedze si meriam BT. Ale zatial som len na zaciatku 6tt, tak mozno to pride neskor.

froschka
12. nov 2006

ahaaaa tak to o inom xi xi.... 🙂

bybi
12. nov 2006

dakujem ti, ukludnila si ma. Idem sa osprachovat a pojdem si lahnut. Uz na mna ide unava. papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre