Ráno ma po jedle bolí brucho. Stretli ste sa s tým?

nibiru
31. máj 2010

ahojte kocky potrebovala by som poradit hladala som podobnu temu ale nic som nenasla uz par krat sa mi stalo rano ked som sa rano najedla ze ma neskutocne zacalo bolet brucho nie spodok ale komplet cele brucho tak ze som si musela sadnut trvalo to tak 2-3minpotom to preslo a ani naznak bolesti .dnes znovu v utorok idem do poradne urcite to spomeniem doktorovi pretoze prvy krat sa stalo ze ma tak rozbolelo po ranajkach a aj ked som ponich sla vysavat hned som si sadla potom to preslo neviem ci je to tym ze hned ako vstanem sa musim najest aj ked sa snazim jest pomali moc mi to nejde nezazili ste niektora nieco podobne?dakujem 🙂

monci78
31. máj 2010

nibiru ahoj, neviem presne aké bolesti máš na mysli, myslíš ako na hnačku, alebo také tvrdnutie brucha?
Aj ja už mávam dosť bolesti, hlavne po jedle, je to normálne už ti tak netrávi ako doteraz aj ja sa snažím jesť málo lebo mne býva zle v noci najmä takže večer po šiestej sa snažím nejesť už. Maličký tlačí strašne na žaludok a ten už nevie tak pracovať. Nič stým nenarobíme musíme to vydržať... 😉

nibiru
autor
1. jún 2010

skor ako na hnacku 🙂 dnes mi doktor povedal co ty dakujem ze male je uz hlavickou dolu a ze hlavne rano mam jest malinko nech sa zaludok pomalinky roztiahne pretoze tiez tam uz nieje vela miesta ale som sa vyplasila najprv co to moze byt... ☹

monci78
1. jún 2010

no tak vidíš, máš to šťastie aspon že to máš cez den, mna to vždy chytí v noci, a ide ma roztrhnuť také bolesti sú to, a musím sa veľmi kontrolovať aby som už večer nejedla, no nie vždy sa to podarí... 😉

nibiru
autor
1. jún 2010

fuha tak to ti nezavidim ja som to zatial mala asi 3-4 krat a len rano 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre