Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sex v 35. týždni tehotenstva

blazonko1994
17. jún 2014

ahojte baby...som v 35.tt a chcela by som vedet ci je bezpecne spavat s partnerom este v takomto vysokom stadiu 🙂 dakujem za rady

7zahrad
17. jún 2014

@blazonko1994 Sest tyzdnov pred porodom by sa uz sex nemal diat. Predpokladam, ze aj preto, lebo dpermie vedia chemicky spustit porod.

silvinuska6
17. jún 2014

Pokiaľ nemáš žiadne problémy a lekár ti nič nezakázal nevidím dôvod prečo nie viem že ak žena prenáša tak odporúčajú .... ale teda ja z vlastnej skúsenosti neviem keďže muž bol 2 mesiace pred pôrodom preč a vrátil sa až keď sme boli doma z nemocnice 😀

3kolka
17. jún 2014

ozaj pokial nemáš žiadne problémy tak môžeš 🙂

livocka21
17. jún 2014

Ak ti nevadi brucho a neotvaras sa tak mozete 🙂

mirkava
17. jún 2014

@blazonko1994 ak je chut a nálada a dr ti nezakázal sex pre nejaký vážny dôvod tak neviem prečo by ste si to nemali užiť.... šup šup na vec, lebo ked sa narodí drobcek tak uz nebude tolko casu 😉

tjaden
17. jún 2014

ahoj no odkedy som tehotná už som s toľkými o tom kecala a všetci zatial povedali to iste sexovali až do pôrodu a dokonca to vraj odporúčaju pre lepši pôrod :D jedni mi vraveli že týžden pred ešte mali sex a jedna že 😀 och že už bola v nemocnici a jej muž chcel sex a hned po ňom to na ňu prišlo a že mu potom vravela že do pekla nemohol si ma pomilovať včera mala by sa narodila na silvestra 🙂 aj mama mi vravela že normálne mali sex až do pôdodu a 4 zdrave deti 🙂 ale tak ak ti to spôsobuje nejaké problémy a doktor ti to zakáže tak radšej neriskuj

anjel35
18. jún 2014

sex az do porodu - uplne v pohode , ak ti nebrani zdravie, nie je dovod ho nemat

lucymk
27. jún 2014

@blazonko1994 ak nemas ziadne problemi tak samozrejme môzes.navyse je to dobre na masirovanie hradze a mal by byt lepsi pôrod aspon tak som pocula.
@7zahrad tak umna to nefungovalo. pri prvom tehu sme sex mali obcas a od zaciatku 6mesiaca uz vôbec a porodila som 7dni skôr. pri druhom tehu sme mali sex stale a ku konci tak to skoro stale a isla som 10dni po termine.

titulienka
27. jún 2014

😀 my sme si spravili romantikus vecer tak ako sa patri a so vsetkym co k tomu patri a o 5 hodin nato bola mala na svete 😉 mala som este 5 dni do terminu 🙂 sice to bol moj vtedy 3 porod a ci to bolo naozaj tym ale bol extra rychly a menej bolestivy ...

toman78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli