Sex v treťom trimestri

11. feb 2024

Baby, o dva dni začína tretí trimester. Som v 27 tt, po dlhšej dobe ( cca dva týždne) sme mali dnes s mm sex,avšak, ja akosi nemám chuť, tým pádom mi to nie je úplne prijemne. Manžel je úžasný, všetko chápe, práveže ma upokojil, že mám myslieť na seba a bábätko, že dobehneme, keď porodim, no, mňa to mrzí. Mrzí ma, že mu neviem akosi dopriať co by chcel, aj keď sa tvari, že je s tým maximálne v pohode. Ao ste to mali vy? To len ja som trz úplne na prd milenka pre vlastného muža? 🤦‍♀️

top_manazerka
11. feb 2024

My sme fungovali až uplne do konca. Uľahčuje to potom pôrod.

autor
11. feb 2024

@top_manazerka mam plánovanú sekciu. Čiže toto mi je jedno.

lucia13022023
11. feb 2024

Prvý trimester nič moc, prevracala som celé dni, nonstop mi bolo zle. Druhý trimester super, to som ani nevedela ze som tehotná, fungovali sme ako pred tým. Tretí trimester do posledných 4 týždňov tuším bolo tiež všetko ok, potom to už bolo ťažšie a hlavne som nevládala. No posledný týždeň a potom ešte jeden keďže som prenášala sme mali sex každý deň, lebo som dúfala ze mi to vyvolá pôrod 🤣
Jedine co sa zmenilo bola moja chuť a orgazmus. Ten som za celé tehotenstvo nedosiahla ani raz, pričom v normálnom stave ho mam pri každom styku.

demodun
11. feb 2024

Ja som bola na rizikovom, takže úplný zákaz. A prežili sme to obaja. 😉

ivkav5
11. feb 2024

Ja som tiež 27tt presne…mám to podobne, akurát teda, že chuť by aj bola ale ten strach je väčší..1.trimester sme mali zákaz kvôli špineniu, potom sme mohli ale ešte asi 4-5týždňov sme to odkladali lebo sme sa obaja báli..potom sme začali, ale je to také, že 1-2x do týždňa, niekedy ani raz, ale nie je to určite ono😅 nevieme sa uvoľniť vôbec, je to skôr také na uľavenie potrieb😂 chuť je obojstranná, ale neužívame si to určite zďaleka tak ako kedysi🙂

autor
11. feb 2024

@ivkav5 presne ako píšeš. Akurát, že ja nejako nemám ani potrebu. Manžel chodí domov na víkendy, bývam akási unavená. 🙈no neviem. Možno, keby bol doma, mame častejšie a nepripadám si v tomto tak nemozne, avšak, sme spolu malo a ozaj ako naschvál vždy čosi. Tento víkend som bola ako z inej planéty 🤦‍♀️ v sobotu som zaspala až ráno o pol piatej ( v noci nespím), tak sa celý víkend nie som v duchu únavy. Navyše, tiež v prvom trimestri zákaz, dva Matt hospitalizácia, stále čosi. Keď som nevracala,tak som bola v nemocnici a teraz, keď mi je ako tak fajn, tak akosi nie je taká chuť a odvaha.

ivkav5
11. feb 2024

No nápodobne, ja som posledné 4 dni do včera večera riešila úzkosť a bála som sa depresii, preplakala som celý večer, dnes som prvý deň po 4 dňoch v pohode a to zrejme len preto, že som sa konečne po 2 týždňoch vyspala..ta nespavosť mi vygradovala do takýchto problémov🙄🙈
Ak je s tým muž ok, je to chápavý chlap, aký by mal byť 🙂 Tiež mám takého doma a tiež to trápilo prvý trimester viac mňa, ako jeho..pozri, vobec to nerieš, netráp sa tým..po mojich stavoch za posledné dni ti môžem poradiť, že si zbytočne vytvoríš v hlave problém, keď sa tomu budeš venovať 🙂

autor
11. feb 2024

@ivkav5 akoby si o mne písala. Neviem ako to dávam, zvládam. Nadávam sama sebe, že konečne som tehotná, našťastie, malý je v poriadku, čo si to mam užívať, to mam pohnutu psychiku. K staršiemu synovi som občas ako pes, len stekam, ptm mi je ľúto, tak sa ospravedlňujem. Hovorím mužovi, že kedy mne začne obdobie tych všetkých tehotných, okolo kt.lietaju motýle a jednorozce 😂už by som si si aj ja priala mat naozaj pekný posledný trimester a užiť si to co najviac. 🙏dnes som sa akuatt tak nastavila, no, som pol roka len doma, vždy ma manžel niekam vezme,keď príde na víkend, ale bojím sa, tak len cez vychádzky na rychlovku do mesta najesť sa, alebo čosi kuot malému a urobiť si radosť. Návštevy neprijímam,bojím sa chrípky. Posrata som zo všetkého, keďže stále bolo čosi. Tak uvidíme. Dúfam, že mi to uvedomenie si dopomoze k stastnemu poslednému trimestru. To želám aj tebe 🙏

ivkav5
11. feb 2024

Prosiim ťa ak budeš chcieť, napíš mi správu 🙂 môžeme pokecať..vidím, že máme o čom🙏😂 dosť to inak pomáha..mám to fakt identicky tiež ako ty🙈 tiež som sa najviac na svete tešila, ako si to idem užívať a teraz som pomaly izolovaná kvôli chrípke, potom mi z tej samoty drbe na hlavu🙈

majlo1234
11. feb 2024

Ked ste s tym obaja v pohode, sexujte kolko uznate za vhodne. My sme pri prvom este den pred hospitalizaciou, porod to vonec neulahcilo ani nerozbehlo. Teraz skoro vobec😂

gelifil
11. feb 2024

len tak mimochodom, mne je to jedno, ale neprijimas navstevy kvoli chripke a jest chodis do mesta?ved to je rizikovejsie, ci?!..

autor
11. feb 2024

@ivkav5 určite napíšem 🙏

autor
11. feb 2024

@gelifil nie,neprijímam. Nie len kvôli chrípke, malo mi byť jasné, že z celej konverzácie sa nájde niekto, kto vystrihne práve toto. Chodíme jest do mesta, napríklad včera sme boli v restike,kde temer nikto nebol, na nákupy nechodím. Jednoducho, necítim sa na návštevy aj a nie len kvôli nejakej možnej chorobe. Je v poriadku moja odpoveď?

gelifil
11. feb 2024

pisem, ze mne je to jedno...ale myslim si, ze vlastna strava zo surovin, ktore tam sama dam a sama uvarim , je bezpecnejsia...ale ty vies

gelifil
11. feb 2024

cez vychadzky by som sa radsej prechadzala ako jedla v restikach

denithestrange1993
11. feb 2024

Tak nebudes sa do nicoho nutit predsa,ked to tak necitis nerob to len pre neho. Ono sa to moze este okolo porodu zmenit,na nic netlac a ber to tak ako to je. Keby mal tvoj manzel zdravotne tazkosti,tiez by si to pochopila a netlacila na neho. Bud rada,ze to berie tak super 😉

autor
11. feb 2024

@gelifil to myslíš vážne? My ideme do restiky raz za dva - tri týždne, niekedy raz za mesiac. Denne varím sama a to nie len obed, ale i teple večere. 🤦‍♀️Ježiš kriste, odpadavam. Ze ta to vôbec baví.

autor
11. feb 2024

@denithestrange1993 áno, áno,ako píšeš. Je super, ak by to bolo . opačne, tiež by som to brala. Avšak chápeš, niekedy mi ľúto príde. Lebo sa stará, úžasný je. Naozaj doslova. Dal by mi prvé - posledné. Preto ma to mrzí,aj keď, keby toto čítal, vynada mi. Však vždy mi prízvukuje, že je všetko v poriadku. Len asi hormóny,alebo co 🤷‍♀️

denithestrange1993
11. feb 2024

Sex z lutosti tomu veru nepomoze 😃. Ak to tak necitis tak to nerob,ak budes mat naladu tak sa urcite rad zucastni 😃

ailiba
11. feb 2024

To su hormony... Tie su nevyspytatelne. Riad sa svojimi pocitmi. Super, ze mas takeho empatickeho muza. Posledny trimester je aj tak v sexe nanic. Nevies sa poriadne hybat, kazda poloha tlaci, klby uvolnene... No chut som mala, ale uz to bola trochu drina.

ivkav5
11. feb 2024

Počuvaj žena ty mi fakt napíš, my sme tiež dokonca boli včera na večeru😂😂😂 mám pocit, že čítam o sebe všetko🙏😂

zuzi0911
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melany444
7. mar 2024

My celé tehu nemáme lebo mam stále gynekologicke zapaly,takže pohoda to máte dobre ešte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre