Silné potenie ku koncu tehotenstva

nevenka
19. aug 2015

Ahojte, chcem sa poradit...po prvom porode som mala strasne nocne potenie, po mesiaci cca to prestalo a pripisovala som to hormonalnym zmenam a unave...

Teraz som druhykrat tehotna a termin je za 9 dni, a uz 2 tyzdne sa potim strasne - akoby ma obliali vedrom vody. V tych horucavach mi to tak neprislo, vsak to sa potil kazdy, ale teraz to pokracuje a teda hlavne v noci - hore som kazdu chvilu a musim sa prezliekat. Tak predpokladam, ze uz su tu hormonalne zmeny, pomaly sa aj otvaram uz...mali ste to niektora takto?

Dakujem...

07022007
19. aug 2015

áno potím sa ako slon ..... tešila som sa, že ke´d sa ochladí a bude pršať, že bude lepšie a figu 😀

nevenka
autor
19. aug 2015

@07022007

no pekne, tak sme na tom rovnako 🙂

nadika1808
19. nov 2015

Ahojte aj ja sa pitim strasne asi je to normalne

ladore
19. nov 2015

Ahoj ja detto priserne uz sa mi doslova z toho robia az vyrazky ako nikdy okolo sije spim uz s vypnutymi vlasmi uplne dohora a nic nepomaha hrdlo dopotene pod prsiami okolo bruska ako obliata vedrom ....prezluekam sa aj 2* v noci a rano mokra ja postel tiez pyzamo zas do prania ...Termin mam uz za par ale potim sa ako somar v kufri uz dobre 2mesiace.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre