Slabé krvácanie na konci 33tt

nika12323
23. dec 2018

Ahoj chcem sa vás opýtať či máte niektorá skúsenosť ..som na konci 33 týždňa a pred chvíľou som bola na wc, a na toaletaku som si všimla pár kvapiek krvi.. na nohavickach som ale nič nenašla .. tak isto nemám ani žiadne bolesti ani nič podobne .. máte niektorá s tým skúsenosť ?

vanesanova
23. dec 2018

@nika12323 skusenosti mam ale s tymto hned vzdy treba ku gynde vzdy... Bez srandy moze to nieco byt a nemusi ani tlacit by si nemala velmi ked ides na velku ja som spinila od uplneho zaciatku az do 5.mes.takze nervy stale ale inak vzdy boli vsetky vysledky ok az na konci v 7.mes som mala problemy s vys. Tlakom a aj ked bol maly ok a vsetky vysetrenia ok zacala som tak silno krvacat ze mi ho museli v 7.mes.vybrat cisarskym takze sup na pohotovost

mirola
24. dec 2018

@nika12323 ja som mala v 38 tt, trvalo to tyzden potom som porodila, odchadzala mi takto zatka. Konzultovala by som s dr., pretoze ty este nie si v takom vysokom stadiu. Ja som bola v klude

nika12323
autor
24. dec 2018

@mirola práve som bola na wcku a teraz nič ani na nohavickach nič 🤔
Ak sa to bude ešte diať určite pôjdem k doktorovi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre