Slabé pohyby bábätka ku koncu tehotenstva

erienka
25. apr 2013

citala som, ze ku koncu tehotenstva sa pohyby dietata zintenzivnuju, no ja ich naopak citim slabo. Len parkrat za den citim nejaky pohyb, ale nie to nic intenzivne. (V podstate pocas celeho tehotenstva som citila pohyby len velmi jemne, nikdy som sa na ne napr. nezobudila...) Mam dovod sa nejak znepokojovat?

nastasja25
25. apr 2013

ahoj,ja som to tiež mala takto,ako opisuješ,malý reagoval viacej na sladké.. 🙂 gynekologička mi vždy hovorila,že mám aspon cítiť pohyby tak isto,nie menej...inak ,počula som,že vraj sú tieto deti kludnejšie 😀 😀

zivika
25. apr 2013

@erienka nemusis sa znepokojovat, niektore deti sa jednoducho dobre citia tam, kde su a nepotrebuju s bruskom bojovat 😉 pokila citis pohyby rovnako ako doteraz, nemas sa coho obavat...

soldi
25. apr 2013

@erienka obidve tehotenstva mam v tomto rovnake. nikdy som nezazila, ze by sa mi cele brucho vlnilo, alebo ze by ma nebodaj kopance budili, ci boleli. moji chalani sa vzdy len tak vypucali. ako pise
@nastasja25 tak take deti byvaju vacsinou kludnejsie. neviem aky bude tento este nenarodeny, ale prvorodeny je skutocne od narodenia velmi kludne a flegmaticke dieta. uz v porodnici mi tvrdili, ze take dobre babatko tam este nemali 🙂

takze nehladaj za tym nic zle, ale tes sa z toho 😵

erienka
autor
25. apr 2013

@nastasja25 presne, aj ja, ked si dam sladke, sa hned zacne hybat 🙂

lienka1701
26. apr 2013

a ja som zase čítala že ked má dieťatko už menej miesta v maternici tak sa aj menej hýbe... 🙂

doliva
28. júl 2013

Moja sa už pohne len sem-tam večer....inak kopkala ako diva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre