Som v 30. týždni a pribrala som už 14 kg. Nie je to veľa?

mata188
26. dec 2015

Pred otehotnenim som vážila 50 kg ,pride mi to dosť tych 14 kg

anitta41
28. dec 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

hlavne je aby sme boli zdravy obidvaja

katrin21
28. dec 2015

vobec neries, kolko priberas... ja som pri prvej dcere pribrala 30kil.... a po porode z toho 20 hned odislo .. takze vacsina je zadrzana voda.... a to, co zostalo, same odislo asi do pol roka - alebo 3/4roka....
Teraz som v25tt, doteraz som pribrala asi 6-7 kil, asi teda priberiem menej , ako pri dcere, ale vobec to neriesim, ani menej nejem, ani nic....
Prestante baby stale riesit tehotensku vahu.... hlavne nech je babo zdrave a ma vsetky ziviny

wykitt
28. dec 2015

Ja som pribrala 25 kg a doktor ma strasil ze budem mat velke dieta a bude sa mi zle rodit.narodil sa mi drobec s idealnou vahou 3080 kg a 52 cm.po pol roku som bola na svojej vahe.

vierkal
16. jan 2016

baby nebojte boja ked priberete , ja som pri prvej dcerke pribrala 35 kg. dcra sa narodila zdrava, ja v pohodicke ziadne strie akurat mi strasne chutilo jest ixixxixi teraz cakame druhe a zatim som pribrala 10 kg. xixixixiixixixx

zdravy_zivot
5. feb 2016

ja som v 30tt a pribrala som 11 kg. teraz citim ze to ide velmi rychlo ale nerobim si z toho hlavu, hlavne nech je drobec zdravy 🙂

lonelia
25. máj 2016

No ja som pri prvom tehu mala v 30tt zhruba 13 kil navyse, do porodu som mala 18 kil navyse, moj vtedajsi, pre mna fakt vynimocny doktor ma varoval, ze to je moc. Vravel, ze oni lekari to nemaju radi, pretoze my si vraj neuvedomuje, ze pre nich je to rizikovy pacient, ze sa vysokou vahou vela veci komplikuje. V com ma velku pravdu, len nie vzdy dokaze odhalit, ci je to sposobene prejedanim, alebo niecim inym. U mna to, nastastie, bolo inak, lebo ja som to mala hlavne z vody, opuchov, nosila som draheho crocsy osmicky, inak mam nohu stvorku. Po porode som sa tak neskutocne potila, ze som na podlahe v nemocnici nechavala morke slapaje. Desat dni po porode som mala uz len nejake tri kila navyse a rok po porode som mala o styri kila menej, ako pred tehu 🙂 A otehotnela som pri 60. Teraz som zasa 30 tt a narast hmotnosti je rovnaky... Takze sa tesim na tie "opuchy". A dufam, ze to potom vsetko vykojim 🙂

nika0810
30. jún 2016

Ja mam opacny problem, pribrala som len 6 kg a som v 35 tt

lukasko12
24. sep 2020

Ahojte ja som mala pred tehotensvom 68kg a teraz mam 83 asi to je vlemi vela vsak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre