Som v 31: týždni a pri močení som mala kvapku krvi

timeabucova
2. jún 2020

Ahojte dufam ze tu je niekto aj teraz vecer .. isli sme opekat a malo sa spat v aute oblecena som dobre mam aj deky som v 31 tt a ked som sla cikat mala som kvapku krvy v nohavickach a ked som sa utrela po vyprazdneni tak som mala krvavu vreckovku.. co to moze byt sme v riti v hore niekde a autami sa dnes uz nikam nedostaneme lebo popršalo .. poradte lebo sa zblaznim

jarka9669
2. jún 2020

@timeabucova na tvojom mieste by som sla na pohotovosť

timeabucova
autor
2. jún 2020

@jarka9669 nemam sa z tadeto ako dostat ... a dost prsi

jarka9669
2. jún 2020

@timeabucova nebola si teraz na prehliadke u lekára? Môže to byť aj tým

timeabucova
autor
2. jún 2020

@jarka9669 naposledy som bola pred dvoma tyzdnami a idem zasa tento piatok

lenuska9999
2. jún 2020

Určite ísť k lekárovi. Nejak sa tam dostať predsa musíš. Krvácanie v tehotenstve nie je sranda. Hoci len slabé. Ja som mala niečo podobné v 28tt a nechali si ma na pozorovanie pár dní v nemocnici. Nikto nechce predsa takú situáciu podceniť,moze ísť o hocičo

jakoma
2. jún 2020

tiez by som na tvojom mieste isla na pohotovost .. urcite sa odtial viete dostat, ak zapadnete, volajte hasicov .. vzdy sa da :/

heln
3. jún 2020

Pokiaľ nemáš bolesti, alebo kŕče, tak pre kvapku krvi by som nerobila paniku. Ľahni si, vylož nohy a nič nerob = kľudový režim. Priprav sa na to, že budeš musieť ísť na pohotovosť. Sleduj sa, ak to prejde, tak na najbližšej kontrole to povedz lekárovi, ak to neprestane, alebo začne silnieť, prípadne sa budeš zle cítiť, choď rovno do nemocnice.

timeabucova
autor
3. jún 2020

No žienky tak som zostala hospitalizovana ... malo plodovej vody

heln
3. jún 2020

@timeabucova tak dobre si spravila, ze si sla do nemocnice, aj si viac krvacala, ci len tu kvapku? Tak uz to len musis vydrzat par tyzdnov, drz sa!

timeabucova
autor
3. jún 2020

@heln ďakujem .. špinila som dalej a špinim aj teraz tak uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre