Som v 32. týždni a mám problém so spánkom

10. nov 2021

Poraďte ja som už zúfalá som v 32tt
Mám problém zo spánkom v noci pospim max3-4h viem že to nieje málo ale mňa potom každý deň bolí brutálne hlava cez deň i v noci :( tlak mám ok, je niečo čo by mi pomohlo? Ďakujem 😔😔😔

marianna_peskova
10. nov 2021

Ja som zažívala pri prvom tehotenstve to isté. Skoro som nespala. Na bolesť hlavy ti pomôže Paralen. Ale s lepším spánkom ti nepomôžem. To sa telo podvedome pripravuje na bezsenné noci po narodení dieťaťka.

klip0
10. nov 2021

Ahoj, ja som tiež v 32tt a mám to presne tak isto 🤷🏻‍♀️

lilly2303
10. nov 2021

Ahoj ja som to takto mala od cca 26 tt a mala som to až do konca vždy v pravidelných intervaloch. Zobudila som sa o pol jednej a vždy do pol piatej nie a nie zaspať. Na bolesť hlavy mi pomáhal pepermintovy olej od DoTerra ( natierala som si ním spanky a kvapku som si roztrela na prsty a vdychovala som ho a na šiju šiju som si natierala taky ten chladivý bylinný balzam), to mi celkom pomáhalo a to pred tehu som mavala silné migrény a brala som na to aj dosť silné lieky od neurologa. Už keď bolo veľmi zle tak som si dala Paralen ale to ozaj len vtedy keď nič nezabralo a od bolesti by som už aj steny škrabala. A na ten spánok ti neporadím l, tam nezabralo nič. Aj ja som z toho bola na prášky, chodila som ako matoha.

leuska1991
10. nov 2021

Ja som bola na tom rovnako. Pomohol len porod. Drzim palce

luccija
10. nov 2021

Je to určite malo🙂prečo píšes, že nie je.Skus melatonín ..magnézium...

ivver
25. nov 2021

Ahoj som 31 tt o dva dni začínam 32tt a taktiež veľmi málo spím v noci, ak aj spím tak je o skôr také driemanie že všetko vnímam.. asi je to normálne , musíme len vydržať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre