Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Som v 35 týždni a som úplne zatvorená

1stefi121
26. apr 2013
Som v 35 tt a mam Cs 2 je to dobre ale som uplne zatvorena? Kedy budem rodiť?
dukokatka
26. apr 2013
este casu dost neboj otvoris sa, ked bude ten spravny cas a dietatko sa bude pytat na svet.
brumka
26. apr 2013
@1stefi121 ja dufam ze v 29tt cs2 nieje vela.
nicky07
26. apr 2013
ja som bola pri treťom bábätku otvorená od 24 tt krček mäkký a aj tak malý prišiel na svet až týždeň po termíne a aj to vyvolávačkou.... 😃 oni tí drobci vedia kedy je ich čas. a to či si otvorená alebo nie na tom nič nezmení. Užívaj si posledné dni čo ste takto 2v 1 a za chvíľu sa ho dočkáš... Na to aby si sa otvorila máš ako prvorodička ešte dosť času 🙂
0550
26. apr 2013
ja som bola zatvorená až kým ma nedali konečne na kozu a tam sa to pomaly začalo rodila som až v 41týždni dali my vyvolávačku a prepichli plodovú vodu a šlo sa na pôrod 🙂 Babätká vedia kedy to je pravda ale môjmu malému bolo asi dobre 🙂
simonkazga
27. apr 2013
nič sa neboj! v piatok som bola ešte komplet zatvorená, cervix 3,5cm a v pondelok sa narodila Emma 😃 a to mi lekár tvrdil, že budem určite prenášať. Nakoniec som porodila 38+4tt
harmancek77
27. apr 2013
@1stefi121 ja čakám už tretie bábätko som v 36tt a tiež som na poradni v pondelok bola ešte zatvorená, neboj keď bude ten správny čas 🙂 bábätko Ti dá vedieť 😉
1stefi121
autor
27. apr 2013
@nicky07 nie som prvorodička a pri prvej som bola zatvorena až do konca nebiť sekcie tak ju prenašam.
vevinaaa
27. apr 2013
Ja som pri dcerke sla vyvolavackou, lubilo sa jej velmi v brusko, vobec som sa neotvarala...pri syncekovi, to uz bol druhy porod, som tiez nebola otvorena, termin som mala 8.8. 2tyzdne pred terminom 38.tt mi odtiekla hlienova zatka, odtekala postupne, bola som na kontrole a stale neotvorena, bala som sa ze co ak mi to stazi porod, pritom maly klesol dolu uz 28.tyzdni, tlacil sa, kontrakcie ako kedy nokratke.. Rozpravala som sa o tom aj s dokym a ten vravel ze aj 2rodicky mozu prenasat, bala som sa...( pri dcerke som si vytrpela svoje.. No stalo zato 🙂 )
Na moje prekvapenie 2.8. 39.tt ma od rana chytali kontrakcie, caste, no kratke, a vecer o 22:00 sa narodil chrustik, do porodnice som prisla o 20:00 to som bola otvorena len na 2-3cm... Slo to rychlo, nastastie 🙂 otvarat sa mozes kludne zacat aj tesne pred porodom.
1stefi121
autor
29. apr 2013
Radšej by som vydržala do terminu plan. sekcie a nie aby to prišlo samo nechcem akutnu sekciu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli