Som v 35. týždni a tvrdne mi brucho

egagova
30. mar 2016

Ahojte,
som v 35tt a vcera mi doktorka povedala,ze som otvorena na dva prsty.Ukecala som ju aby som mohla zostat doma,lebo mam 4-rocneho synatora a tazko by mi bolo bez neho.Slubila som doktorke kludovy rezim,snazim sa lezat,ale dost casto mi tvrdne brucho.Nemam ziadne bolesti,ale tvrdne stale :( myslite,ze mam ist do nemocnice alebo ak je to bez bolesti,tak nemam stresovat?Dakujem...

3petka
30. mar 2016

a magnézium si skúšala

egagova
autor
30. mar 2016

@3petka beriem dve tablety 3x denne

maminkasisa
30. mar 2016

radsej zbytocne ako neskoro.... mala by si iba lezat.... ak mas kde nechat maleho, radsej do nemocnice.... ked tvrdne brusko, mozes sa este viac otvarat.... nechcem strasit, ale z vlastnej skusenosti

zunolu
30. mar 2016

Ja som sa bez bolestí otvorila až na 8 cm. To že nemáš bolesti neznamená že sa nemôžeš otvárať a so 4 ročným dieťaťom ležať nebudeš sama uváž čo je dôležitejšie. Ja by som do nemocnice šla .. uvidíš čo ti povedia...

gviera
30. mar 2016

@egagova okamžite choď k svojmu gynekológovi alebo do nemocnice. Držím palce

egagova
autor
30. mar 2016

Tak,uz som pobalena a idem.drzte palcaky 😞

candii
30. mar 2016

@egagova drzime!! Daj vediet potom

gviera
30. mar 2016

@egagova Držíme palce, všetko dobre dopadne! A napíš nám potom

egagova
autor
30. mar 2016

Uz som aj tu.doktor ma vysetril,spravil mi 20 min.merania ako casto brucho tvrdne a nic hrozne.mohla som ist domov.odporucal mi zostat,ale davali by mi magnezium,ktore mam aj doma,tak po prislube,ze sa nebudem s nicim natahovat ma pustili 😊

gviera
30. mar 2016

@egagova Fajn, tak vieš čo máš robiť / nerobiť. 🙂 🙂 🙂

egagova
autor
30. mar 2016

A povedal,ze som na jeden prst a bie na dva...som ovela kludnejsia 😊

kika46
30. mar 2016

Radsej sa naozaj nenamahaj. Mne tak tvrdlo, bola som otvorena a odtiekla mi voda. Porodila som v 34t.

gviera
30. mar 2016

@kika46 nestraš ju... 😎

kika46
30. mar 2016

@gviera nechcem ju strasit len nech sa nenamaha 🙂

egagova
autor
30. mar 2016

Nebojte! Nic nerobim.len sa vyvalujem na gauci...

nataliafranekova
22. jan 2021

Ahojte chcem sa spýtať som v 35tyzdny a mali sme pohlavný styk s priateľom po 3tyzdnoch lebo ho nechcel že malú už cíti no vydržali sme 3ttzdne a po styku už druhý deň mám hnedo červený výtok a bolesti po bokoch a na vrchu brucha a malá sa dosť málo hýbe viete mi poradiť prosím ? Volala som do nemocnice a sestrička mi povedala že čo chcem že ona mi nevie pomôcť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre