Som v 38. týždni a nie som otvorená. Je to problém?

danula456
15. jan 2015

Ahojte, som v 38 tyzdni tehotenstva a nie som otvorena, znamena to nejake komplikacie? mali ste podobny problem? dakujem za vase podnety.

pribinak
15. jan 2015

Neboj sa, zacnes sa otvrat, ak nie v nemocnici ti s tym helfnu, nebudes tehotna donekonecna, jedneho mileho dna porodis ;))

darkadm
15. jan 2015

Neboj!!!!Dom si v tebe maličké nepostaví, tak hovorievala moja babka. 😄

safranca15
15. jan 2015

neboj sa pride to ja som sa zacala otvarat v 38 tt a za tyzden aj daco som porodila

labajka
15. jan 2015

jooooj, ja som porodila v 41 tt, nebola som otvorená do dňa pôrodu, oni vedia v nemocke čo robiť, držím palúchy

tamarka9
15. jan 2015

ja som tiez v 38tt a krcok ako beton, vsetko drzi, nic sa neotvara, ale nemyslim ze je to problem, moze sa to zmenit za par dni, niektore baby maju problem, ze sa otvaraju skoro a nakoniec aj prenasaju, takze hlavne klido pido, do 42tt musi ist von bud dobrovolne,alebo mu pomozu 😉

maarlie
15. jan 2015

ja som 39+3 a NIČ...ani náznak 😨

monikahan77
15. jan 2015

Ja som nebola otvorená ani keď mi voda odtiekla. Ale po 24 hod. začali vyvolávať. Všetko bude ako má byť, neboj. Veľa síl prajem.

katka1981
15. jan 2015

to je v norme, otvarat sa mozes zacat kludne aj o hodinu. Neboj sa. Ajkeby o tyzden. Zaklad je aby bol krcok zrely a to ci sa otvoris, to sa ukaze casom, Nikto to nevie dopredu, ale nestresuj sa, si ok.

nely459
15. jan 2015

Ja som bola v 41 a nebola som otvorena...odtiekla mi voda a stale som nebola otvborena....takze nestresuj, to sa moze zmenit z hodiny na hodinu 🙂

terus00
15. jan 2015

Nie je to ziaden problem. Ono to skor ci neskor pride 🙂

ena1903
15. jan 2015

Ja som v jeden krasny piatok bola otvorena na spicku prsta (cize skoro nic) a v pondelok som porodila. V 38. tyzdni, bez vyvolavania... Ved rodit mas teoreticky az o 2 tyzdne, tak mas kopu casu na otvaranie.

adula12
15. jan 2015

nebooooj. mne v jeden krasny stvrtok odtiekla hlienova zatka, lekarka mi povedala, ze do 5dni porodim, otvorena som VOBEC nebola, poslala ma domov. este v ten den som sa tam vratila uz s kontrakciami a druhy den som porodila.

sivusienka
15. jan 2015

To je úplne normálne. Žiaden stres, bábätko sa v pravý čas vypýta na svet. Tak si ešte uži posledné dni tehotenstva ;)

katka2402
15. jan 2015

Ja som obe deti prenasala viac ako tyzden. Pri druhom som este o 5-tej poobede bola otvorena na 1 prst a o 21:30 bol uz na svete 🙂.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre