Som v 8 mesiaci a strašne som sa pohádala so svokrou

nanka2910
17. dec 2012

ahojte, som v 8. mesiaci tehotenstva a včera som sa strašne pohádala so svokrou. Bola to taká poriadna hádka. Myslíte si, že to môže mať nejaký negatívny vplyv na pôrod alebo bábätko?

syrik
17. dec 2012

Tak bábätko to určite pocítilo...každý, aj ten najmenší stres cíti....Nepripúšťaj si priveľmi svokru k srdcu...jedným uchom dnu, druhým von...a to aj po pôrode...

zivika
17. dec 2012

@nanka2910 ahoj, neboj, nema to ziadny vplyv 🙂 ako, ked ste sa hadali, tak to babatko citilo, ale urcite sa mu z toho nic nestalo...skus sa svokre aspon do porodu vyhybat, ked mate zly vztah, nech sa nemusis stresovat 😉

bets
17. dec 2012

@nanka2910 zalezi ako tu hadku spracovavas. ak si teraz v klude, tlak a tep v norme, tak nic sa nedeje... kazdy si pocas 9m prejde situaciami, ktore zvysuju tlak a rodia sa normalne deti...

darka2001
17. dec 2012

Ach tie svokry.......... mne občas tiež vie poriadne vytočiť,ale naozaj jedným uchom dnu........ kašli na nu a mysli na seba a bábo! bývate spolu? a čo na to tvoj manželík?

sonickaopicka
8. mar 2013

tato tema ma pobavila (z pomedzi ostatných diagnóz :D ) ale v dobrom, lebo tiez nemam daleko od toho, ale musim drzat pysk kedze byvam v priatelovom dome, nic si tak neprajem ako najst si nieco svoje a najlepsie do porodu, snad sa mi to podatri aj ked moj by najradsej bol doma otcovi na trenkách :D uz teraz ma desi predstava ze mi svokra bude kafrat do vychovy a hadzat jeble xichty na mojho synacka :D uz teraz ma tendenciu mi chytat brucho a mat kecy, ktore sa ziadnej neveste nepacia :D ide mi to na nervy, vsetko chce vedeit, do vsetkeho sa stara...neznasam jej otazky, jej pohyby a vobec vsetko mi ide asi hore krkom :D ale co sa budem stazovat? kto mi pomoze? 😝 nikto haha vsak kazda to pozname :D snad nevybuchnem, lebo ja nie som z tych ze jednym uchom dnu, druhych von, ked sa mi daco nepaci tak jednoducho sa nezdrzim :D

4misa8
8. mar 2013

Dobre som sa pobavila na tejto diskusii. To asi každá nevesta má nejaký ten spor so svokrou. Som rada, že ja nebývam s tou svojou, u nás by hádka bola na každodennom poriadku. Ja som tiež ráno vybuchla pri manželovi ale to zasa kvôli svokrovi. Ten si viem tiež zariadiť robou tak, keď príde synáčik domov aby sa hneď spakoval tam a pomáhal im čo treba.
Oni vôbec nepozerajú na to, že má doma manželku v 33 tt ale ich robota je prvoradá. Nech sa zasa teší manžel na večer, jak si ho podám. On si myslí, že tá zlosť má už prešla, ale naopak ešte viac vo mne kypí. Ja už vidím tu moju malú jaká z nej bude nerváčka.

katka90
13. mar 2013

@sonickaopicka :D:D:D...nedalo mi to a musela som to okomentovať :D..krásny príspevok 🙂 ..so svokrou nebývam, ale tiež to je u nás pestré :D🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre