Som v 9. mesiaci a bábo sa stále hýbe

simonamunk
22. apr 2022

Dobry vecer baby, chcem sa spytat, som v 9 mesiaci tehu ale pomalicky si uz zacinam vymyslat vselijake scenare, dcerka v brusku sa asi od toho siesteho mesiaca extremne hybe a mrvi v brusku tak ze uz je to az na nevydrzanie, a tym myslim fakt skoro 24 hodin vkuse ja si ani nepamatam kedy vlastne je ten moment ze sa nehybe.
Je jedno ci sedim lezim chodim robim upratujem alebo spim, mate to tiez niektora takto? Nemoze jej nieco vadit? 😱😱😱🙈💕

gumkac19
22. apr 2022

@simonamunk myslím že nie, kamoška tiež nonstop fical malý v brušku a ešte aj kopal nie len sa mrvil 😀
Možno budúca atlétka 😊

heln
22. apr 2022

@simonamunk ja som bola posledny mesiac v nemocnici a teda maly sa hybal stale, ked som lezala, chodila, spala, bola na pasoch.... a ked sa nahodou niekedy nehybal, tak som chytala paniku ci je v pohode😀

sirka9
22. apr 2022

Mne sa mala hybala až skoro do pôrodu. A to fakt extrémne kopala, mam také videa že dovi jak mi brucho vykopavala. Dnes má 4 a pol mesiaca a kope stále, len už vonku 🤣

pininka1
22. apr 2022

Dobre to poznam, aj moj bol taky a teda aj stale je a to ma 11.

angel993
22. apr 2022

@simonamunk môj sa tiež v kuse hýbal, ale najhoršie to bolo v noci. Ja som mala aj veľa plodovej vody, takže mal kde plávať. A teraz má 6 mesiacov a je to pohodak, už nie je taký akčný ako bol v brušku 🙂

simonamunk
autor
22. apr 2022

@sirka9 mne sa to praveze nedari zachytit akonahle zapnem kameru tak sa ani nepohne 😂😂😂😂🤦🏽‍♀️ A to Vam poviem skusala som to opakovane niekolkokrat 🙈

simonamunk
autor
22. apr 2022

@pininka1 tohto sa obavam 🙈🙈🙈

simonamunk
autor
22. apr 2022

@gumkac19 no ved su to take kopanice ze ja si uz niekedy myslim ze mi chce ublizit 🙈🙈🙈 teraz v deviatom uz zacinam byt z toho v koncoch, boli sme v restike a skoro ma zo stolicky zhodilo taku supu dala. Lebo doteraz to bolo tak ze sa najviac hmyrila ked som lahla alebo bola v klude ale od toho siesteho mesiaca cca je to vkuse a je jedno co robim alebo ci nerobim 😱

loliki
22. apr 2022

@simonamunk Od niektorých potravín bývajú pohyblivejšie. Káva, kofola, čokoláda, sladkosti, pomaranče a pod. Ja, čo som mohla, vyradila.

ailiba
22. apr 2022

@simonamunk vsetko zalezi od toho, ako je babo temperamentne. Moj syn bol tiez taky.., ani na chvilku som nepochybovala, ze zije. A niekedy to bol uz fakt des... Az som lapala po dychu. No a ked sa narodil, tak ho poznalo cele novorodenecke oddelenie.

gertys
23. apr 2022

Aj ja som to tak mala od 18tt az dokonca. No stop 24/7. Ked uz bolo brucho velke vyzeralo to smiesne ako mi lieta ale uz sa to nedalo naozaj vydrzat. Ked mi natacali ctg tak vykopavala tie placky. Aj na usg ked po mne chodil doktor mu kopala do toho. Pozeral na mna a sa smial ze zoto slho nezazil. A kedze som to uz nevedela vydrzat aby mi malo nebolo rodila so 2t po termine 😀

dada0902
23. apr 2022

Mne sa mala tiež furt vrtela ☺️

simonamunk
autor
26. apr 2022

@gertys presne toto aj moja robi. Uplne.. a babo je ake teraz ? Je to pravda s tou hyperaktivitou?🙈🙈🙈😱😂

gertys
27. apr 2022

@simonamunk presny opak stale len spala prve mesiace vstavala len na jedlo. Od prveho mesiaca spala celu noc 🙂 takze za mna to je blud 😀

dassena
27. apr 2022

nieeee, boze moj netreba hned za vsetkym hladat nejake tie hororove scenare, to nie je na nic dobre

nana8989
27. apr 2022

Moja prvá dcera bola taka, a zostalo jej toy odkedy je na svete je ako motorová myš, vkuse je v pohybe, už ma 3,5 roka 😂 a teraz som v 36tt a aj táto druhá je taka, doktorka ma problém urobiť mi sono a najnovšie aj pásy, lebo mala sa v kuse hýbe a odkopava sondu takže sa mam znova na čo tešiť 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre