• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Svrbenie v tehotenstve. Nepoznáte nejakú fintu?

11. marca 2009 
Prosim poradte mi som v 33tt a zacalo som mat silne svrbenie sice som zacala pouzivat canesten ale zda sa ze mi nezabera neviete nejaku tu fintu nato k lekarovi som objednana az o tyzden
3. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanulik, myslíš svrbenie pokožky tela alebo svrbenie "odspodu"?
3. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanulik...necakaj tyzden,urcite chod hned ku gyndosovi,mozes mat zapal kt.sa ti neprelieci do porodu a co potom?dopadnes ako ja,mne museli pri porode podavat antibiotika do zily lebo straptokoka som mala,mna sice nesvrbelo ale mala som.
3. mar 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sa asi tyka toho ake svrbenie mas na mysli :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2009 o 18:13  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (11. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka ona urcite mysli vaginalne svrbenie lebo canesten su vagin.cipky a krem :slight_smile:
4. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanulik, skusila si si kupit Femigel? su to 3 naplne (na baze tea tree oil) s aplikatorom - mne to pomaha...
4. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, radšej s tým utekaj k lekárovi, môže to byť aj niečo s pečeňou, kamarátka tak rodila o mesiac skôr
5. mar 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mylym svrbenie odspodu a ako si to myslela dada ze s pecenou ?ja som mala mononukleozu asi pred 7rokmi az si mi nahnala strach mala este nejake ine priznakz?
5. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tanulík, problémy s pečeňou sú, ak by si mala svrbenie pokožky tela. Preto som sa aj vyššie pýtala, že aké svrbenie máš na mysli..
Ale aj ak máš vaginálne svrbenie, určite zbehni k doktorovi, nemusí to byť nič vážne, ale radšej sa daj pozrieť. Týždeň je dlhá doba, neriskuj aby si z toho nemala nejakú silnú infekciu!
5. mar 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte!no ja este nemam celkom potvrdene ze som tehotna o tyzden mam ist na sono.meska mi uz 8 dni a tri testy mi ukazali //.doktorka povedala ze na 99% som tehu.tiez citim nejake svrbenie alebo palenie alebo co to je.ale iba tak chvilku som to pocitila.rozmyslam ze by to mohli byt nieco vaznejsie.asi pockam este zajtra ako to bude.zacalo to dnes vecer
11. mar 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok