Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
17. apr 2008

myw ale to uz asi nestiham...ako sa volaju tie homeopatika...a co sa môzu aj v tehu

mirka8429
17. apr 2008

myw dakujeeem 😀

mywiel
17. apr 2008

V pohode, dufam, ze ti uz nieco z toho pomoze...drzim palce. 😉

mirka8429
17. apr 2008

myw dakujem..drz mi dnes palce 🙂

daniela84
17. apr 2008

no cauky mirka ty si este tu
vam sa nejak nechce von co, aj ja sa citim ako na zaciatku tehu len uz tak nevladzem chodit

zmrzka333
17. apr 2008

Ahojte, Mirka to ta pekne odfajcil Dr. Porazilo by ma

lucka0122
17. apr 2008

ahojte tehulky.tak aj dnes rano som mala hnacku...a je mi divne....bolia strasne krize.....tak som doteraz spala...

ajkabezka
17. apr 2008

lucka, že by??? 😉

dididi30
17. apr 2008

ahojte, tak co noveho??nevidim sandriku, zeby rodila, konecne 😀

sandrika
autor
17. apr 2008

didi nieje prečítaj si na strane vopred 😒

dididi30
17. apr 2008

😀 sandri, tak si tu.....akurat som citala, boze to nieje normalne ,ze ta tak nechaju s tymi bolestami, sak rob daco nech sa nejako otvoris, do kopca sa chod prejs, alebo skac ci co 😀

ajkabezka
17. apr 2008

no nic babenky, jdu zas lehnout, bo mně zas bolí bruško a jakosi mi nejde se rozhýbat 😅 ...držte se 😵
sandri zvládni to, luci ty se taky drž!!...zatím ahojte a pohodu přejeme 😎 😉 🙂

sandrika
autor
17. apr 2008

didi však pôjdem von 😀 jaužchcem zajtra porodiť už mám toho naozaj dosť

lucka0122
17. apr 2008

dakujem ajka...teraz som bola znova na wc idem asi znova spat....citim ho az dole...ked sa prevaluje.sandri ako?didi ahojko

sandrika
autor
17. apr 2008

luci je to na dlho tak si prečítaj stranu pred ja dopondelka určite porodím

lucka0122
17. apr 2008

citala som moja nech ti to uz vyvolaju.....musis mat riadne bolesti.drzim palce....

dididi30
17. apr 2008

pocuj sandri, a nemas ty nahodou nejaku zrazeninu, alebo co, bo som teraz o tom citala,ze aj z toho mozu byt hrzone bolesti a vobec sa to nemusi tykat tych porodnych, no ale asi je to blbost ze?? to by ti asi zistili... 🤐
luci ahoj.....ja ho citim,cele tehu dole..a vraj mam padnute brusko, no dufam,ze este mesiac vydrzim 😔

sandrika
autor
17. apr 2008

oni mi to nevyvolajú , skusim sama 😉 sexíkom aj keďmám po nomstrašne bolestivé kontrakcie ja sa chystám už tentorkát naozaj Lukyho zajtra najneskôr cez výkend porodiť žiadne takékontrola vo štvrtok aj teraz mi hrozne stvrdlo bruško

mirka8429
17. apr 2008

caute baby...no som sa vratila z poradne..tak vravel ze krcek sa mi uz pohol..minule som ho mala este uplne vzadu a ze teraz je uz vycentrovany...ale ze este pockame tak zajtra mu mam volat a mi povie ze ako v pondelok sluzi tak ze mozno na 99 percent v pondelok rodim..tak som zvedava..lebo to cakanie ...uz na to nemam nervy

mirka8429
17. apr 2008

zmrzka no tak vies ked sa mu pretiahla operacka mali nejake komplikacie tak musim trochu chapat.ako mala som nervy to je jasne ale...

dani no veru ze malemu sa asi este nechce 😀

dididi30
17. apr 2008

mirka mna z teba porazi, sak ja porodim skor ako ty 😅 joj uz aby si to mala za sebou a nevies , mozno zajtra nam napise tvoj muz, ze uz mas samka na prsniku 😀

mirka8429
17. apr 2008

diduska som sa pytala lekara ze co ak nahodou namna pride cez vikend ze ci mu mozem volat..vravel ze ano..ale ze pochybuje..som myslela ze ma poraziii

lucka0122
17. apr 2008

mirka este stale nic?no som zvedava ktora znas skor porodi....mna vsetko picha tvrdne brusko....uvidime....dr povedal ze hlaicka je vysoko ako ho mozem potom citit az dole?

mirka8429
17. apr 2008

luci no on povedal ze v ten pondelok uz na 99 percent tak ak zas zrusi tak ma vystrie od nervov...

lucka0122
17. apr 2008

drzim palceky mirka ....

mirka8429
17. apr 2008

luci diik...idem si asi oddychnut lebo som taka unavena akasi...potom sem pridem...paaa

dididi30
17. apr 2008

mirka no je to tazko, proste ti moze prasknut voda a nemusis mat pred tym ziadne bolesti a potom sa to rozbehne....
moj je tiez neuveritelne dole, ale nie uplne, to je dobre, sak este mame ces..len to ze mam brusko klesnute to ma stve...

mirka8429
17. apr 2008

didus ja uz mam poriadne dolu brucho...a ja by som bola radsej aby sa to rozbehlo samo..chapes..tak uvidime...

dididi30
17. apr 2008

mirka, ved to nepisem,ze oni ti prepichnu, proste ti doma praskne ako prve...aj to sa stava....ako moja kamoska pred 3 dnami porodila, bolesti ziadne len jej praskla voda a uz sa to rozbehlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre