Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

montinka
25. apr 2008

hm asi ano. no este kukam na jednej stranke

dididi30
25. apr 2008

kukaj daj vediet....

montinka
25. apr 2008

nasla som len ci to budem vediet objednat.🙂

dididi30
25. apr 2008

a kde??

montinka
25. apr 2008

posli o co mam zaujem len nech mi napise aku to ma velkost poslem ti stranku : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3036762 no kukni chutny spaci vak

dididi30
25. apr 2008

no monti krasny je, fajna cena......sak jej napis ,ze aka je to velkost,,,,,,ci nevies ako?

montinka
25. apr 2008

napisala som uvidim ci odpise

dididi30
25. apr 2008

jaj no tak teda super 😉 inak z 200 na 180 to nemohla za 150 alebo 100

montinka
25. apr 2008

ze? ale tak nevadi. inak objednala by si to ked tam pisu ze najprv chcu peniaze a ze az potom poslu tu vec?

jankapo
25. apr 2008

😀 😀 😀 super zlava, didi....

dididi30
25. apr 2008

jani caf....ako to myslis? 😀 som prilacna? 😀
no neviem, inak sa to asi tak robi takze bude doverujes alebo vymetaj sekace 😀

montinka
25. apr 2008

a to sa ako robi? to ridem na postu ze chcem poslat peniaze a oni mi daju vypisat sek?

dididi30
25. apr 2008

hm no keby som to ja vedela, to sa musis bab opytat 😒

montinka
25. apr 2008

hm musim nejaku najst co uz odtial objednavala. alebo sa spytam rovno tam

jankapo
25. apr 2008

no ja si myslim ze 180 dost vela...ja mam take veci zo sekacov ze az...no ale to je aj o stasti...ja radsej vymetam sekace...a ty v UK...ohooo....mas moznosti az az....

montinka
25. apr 2008

janka takze ty by si takto neobjednavala? ze najprv poslat peniaze aaz potom cakat na tovar?

dididi30
25. apr 2008

monti kasli na to, sak uvids co ti odpise ta co si jej napisala a hned to urobis ako ona poradi

montinka
25. apr 2008

hm uvidim a ked nie kuknem do sekacov

ninka123
25. apr 2008

monti, dufam, ze nevadi, ze sa staram, ale kukla som ten vak, myslim ze je to dost... skus skôr v sekaci, ja mam dva, jeden za 60,-Sk-vacsi, a novorodenecky za 30-mali vypredaj-narazila som nan nahodou, ked som bola v 4mes... no nekup to... 😉

montinka
25. apr 2008

to fakt su take nizke ceny v sekacoch? hm tak to radsej kuknem tam.🙂 vdaka ninka.

dididi30
25. apr 2008

no monti vidis ninka ti dobre radi, sekace treba prevetrat... 🙂

montinka
25. apr 2008

hm len ked ja viem iba o jednom. hmmmm budem musiet ist pohladat este nejake.😀

jankapo
25. apr 2008

monti, no to zavisi od moznosti...tu v Kosiciach mame dost sekacov a kvalitne vecicky zo zahranicia a tak...neviem ako u vas...
poviem ti pravdu, ja nemam prehlad o cenach detskych veci velmi, ja som vela zdedila, vysekacovala, a kupila nieco cez bazar cez MK...toho sa nebojim...poslala som babe peniazky na ucet, ona mne balik...je to o dovere, ale ja nemam zle skusenosti, prave naopak...cez mimibazar som este nic neobjednala...len nove veci, aj to bolo fajn, velmi dobra komunikacia s predavajucou

jankapo
25. apr 2008

monti, skus pozerat na MK...a skus skor take balicky, baby robia taky mix veciciek pre istu velkost, napr. pre novorodeniatka chlapceka- ze aj bodynka, aj dupacky, vselico, daju tomu jednu cenu...a platis jedno postovne...

dididi30
25. apr 2008

jani sak hej na tu chvilu co to ponosi staci aj ake , sak sa to operie a basta.....moja mala mala veci nove z anglicka, bo segra tam bola a zdedene este po jej tatinovy oblecenie.....ale teraz kupujem aj taka aj take a nechcem zdedene.chcem si to vychutnat bo je to moje posledne babo, stacia mi dve 😀
monti hladaj......

jankapo
25. apr 2008

didi, len co podrastie, tak si ho idem fesakovat... 😉
ale ogrckat moze aj pouzite bodynko, nie? a inak z tych sekacovych som strihala visacky...nove veci..nevynosene po detoch...

montinka
25. apr 2008

hm didi vsak aj ja zatial iba kupujem nove zdedit nemam po kom. ale tak aj do sekacu skocim ved v niektorych maju krasne vecicky a co na tu chviilku stacia aj take presne ako si napisala operie sa a je.

daniela84
25. apr 2008

monti ja som tak predala uz par veci a kupila vela pre svoju malinku, ono tie peniaze sa preto robia tak ze skor poslat a oni ti ppotom poslu lebo s postou su velke problemy, zdrziava peniaze a podobne a co sa tyka toho vaku mozes byt rada takej cene, nas stal 499

dididi30
25. apr 2008

no ja by som aj mala po kom ale nechcem, ja si to chcem uzit......
jani, sak niektore veci ani deti nevynosia ja o tom viem a aj tak nakupujem 😀 bodynka mam uplne nove z h&m ale to boli zlacnene na strvt z originalu ceny...nakupila som ich az po 9 mesiac, sak za tu cenu....
no ved co, k lekarovi take fajnove, nove a na doma a na vonku hoc jake

daniela84
25. apr 2008

Je to proste bezne ze najskor si davaju baby poslat oeniaze na ucet a potom ti nasledne posielaju tovar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre