Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

ajkabezka
5. máj 2008

no monti jenže chlebík s medem jedu často a teď na něj nemám absolut chuť 😖 - taková zmrzlinka, nebo koláček od maminky...joj to by bylo něco!!! 😝 😵 😵
didi že bruško??? takové jsem měla před dvěma měsíci!!!! 😅 😅
veru co se děje je hrúza, jaké hyeny jsou mezi námi..to by jeden nevěřil...jdu uložit Daniho , pak maličko písnu zas.. 😉

montinka
5. máj 2008

hm ajka a nemas nablizku obchod? posli manzelika nech zbehne kupit.🙂 ahoj barbiek. ako?

barbiek
5. máj 2008

dobre montinka,strasne unavena som po celom dni, maly mi dava zabrat, a co ty a brusko, mas ho krasne velke 😵

dididi30
5. máj 2008

jasne poslucha, sak ako inac 😀 sak ked okna umyva a v nedelu varil... 😀

montinka
5. máj 2008

hm no veru az moc velke nie? hm no aj ja som unavena ale to z toho ze v noci akosi zle spavam. inak male deti veru rychlo unavia sem tam som chodievala strazit aj chodievam a ked bola mensia joj o deviatej som odpadla do postele.🙂 a to som ani tehu este nebola.🙂

barbiek
5. máj 2008

mas ho monti krasne naozaj 😉

dididi30
5. máj 2008

aji.....sak keby si videla mna v sede , ine povies 🙂 ......ja jedavam kazdy den zmrku a sladkosti kopec, asi za to tak priberam, ale nevadi 🙂
monti , no kto vie, ci tam v tvojom brusku nieje nejaky chalanisko 😀

montinka
5. máj 2008

nooo didi mozno je to chlapec.🙂 uvidime 15.5. dufam ze mi to povedia a ze nebudu chciet za to peniaze. barbiek vdaka

dididi30
5. máj 2008

monti sak uz aj ja som zvedava, hoci to typujem na dievcatko, ale kto vie, ,priroda je priroda 😅

montinka
5. máj 2008

hm a inak aj vy dve mate pekne brufka.🙂 barbiek uz vies co budes mat?

barbiek
5. máj 2008

vidim ze sa ti monti strie urobili aj mne ☹

dididi30
5. máj 2008

barbiek a po prvom drobcekovi si nemala strie?? ja na ritke ano, ale inak nikde ,zatial ani na bruchu nemam

barbiek
5. máj 2008

didi pomalom iba na boku dve, ale teraz ☹ ,este aj celulitida, nanervy som, natieram sa jak blazon stale a aj tak 🙄

montinka
5. máj 2008

no veru bariek to nastvalo aj mna natieram sa staram sa a aj tak

dididi30
5. máj 2008

baribek ...hm to ja zas pri malej pohoda a teraz mam brucho ako ked som mala pred porodom pri malej, je ovela vecsie...ale len okoli rituse mam tie strie , ale zas este mozu prist.....tiez sa netieram aj dva krat denne...
monti to je aj genetikou....

ajkabezka
5. máj 2008

monti obchod je 6,5km daleko 😠 a manžílek v robote na poobednej 😖 , tak si asi dám buď medíkový chlebík, nebo sladký čaj a bude 😎
ahoj barbiek, já jsem asi ta šťastná, já mám po prvom jen na bokách trošku, ale jinak ani čárka 😉 a to mám teda pupisko jak hrom, až se občas sama divím, kde se to bere, že to není už jak stará malba samá prasklina a to se nenatírám ani jsem u Danielka nenatírala nic! 😀 😀 😀

barbiek
5. máj 2008

a celulitka vas netrapi 😒

ajkabezka
5. máj 2008

a jak lossík, jakosi je ticho od dopoledne..nerodí už? 😅

montinka
5. máj 2008

hm no barbiek ta zatial nie. hm ajka tak si daj ten chlebik.🙂 hmmm didi ved uz viem moja ze to bude asi genetika

dididi30
5. máj 2008

barbie , trapi a trapila aj predtym, ale moj muz vravi,ze som sexi a taku pevnu pokozku mam teraz...ale ja mu vravim,ze to je tuk 😅
aji veru, kto vie, mozno rodi 😀

barbiek
5. máj 2008

ajka a ako tomaly berie ze cakas babenko, neziarli 😖 ,aj ho pripravujes na to ze pojdes do porodnice 😕

montinka
5. máj 2008

no ozaj baby to som sa chcela uz davno spytat ako ste drobcom vysvetlili ze bude dalsi. hm didi u teba viem ze v pohode

barbiek
5. máj 2008

monti maly sa zatial tesi ale obavam sa i ked je to este daleko porodnice, je strasne naviazany namna ako to bude bezomna boze znasat aj abez neho 😔

pupicek22
5. máj 2008

OAhojky kocky...tak ja som dovarila rizoto....aj mlademu chutilo.!!! 😉
Tak vidim ze je tema o striach.....ja som sa natierala a natierala a mam strie vsade a to nehorazzne....aj pod kolenom...no hroza!!! 😖 😖 😖.
Joj aka som napraskana 😀.
co mate vy na veceru...nch sa mi slinky zbiehaju??? 😕

dididi30
5. máj 2008

monti, tak moja malicka, od zaciatku,ze to bude sestricka volala ju dididi 😅 no potom sme jej povedali,ze to bude chlapcek tak sa s tym zmierila,,,a ze bude mat pipika ako ocko, len malineho 😀 zllata je..

montinka
5. máj 2008

😀 jej zlata Tamarka. No barbiek hadam mu postacia aj ocko. pupi ja som mala pomaranc.

barbiek
5. máj 2008

didi mala je zlataa 🙂

pupicek22
5. máj 2008

Monti tak to ty sa drzis....ja sa musim natlcit jedlom... 😅

dididi30
5. máj 2008

pupicek nevadi, aj tak budes pre draheho sexi 😉
my nic, dieta 😅 dam si len ovocie, lebo uz to neuveritelne prehanam a cim dhlsie som hore tym to je horsie 😠

montinka
5. máj 2008

hm no pupi dnes akosi nie som hladna ale vcera sme si spravili akoby hamburgery

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre