Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

montinka
12. máj 2008

s lopatou.😀 😀 chudata dievcence

mirka8429
12. máj 2008

monti zartujem 😀 😀

montinka
12. máj 2008

vsak ja viem preto sa smejem.😀

mirka8429
12. máj 2008

monti idem lebo maly sa zobudil paaaaa

montinka
12. máj 2008

ahoj a pekny zvysok dna

dididi30
12. máj 2008

ahojte a kde ste usli??

dididi30
12. máj 2008

jej lucka porodila?? super, gratulujem...teda porodila presne na termin ako ja, super 😀

dididi30
12. máj 2008

veru gabi ja som totalne mimo nic si neprecitam a potom to tak vyzera... 😀
monti ani ty tu niesi....
mikra ako drobcek??

gabkazabka
12. máj 2008

hello didi 😉

gabkazabka
12. máj 2008

No kde si bola cely den?Si to tu zanedbavala... 😀

dididi30
12. máj 2008

bola som v parku, trocha na slniecku a po malicku, nechce sa mi tu furt sediet...a ty si co robila??

gabkazabka
12. máj 2008

ja som dnes vegetila cely den-vobec nic som nespravila 😝 .Uz som davno nemala taky den 😵

dididi30
12. máj 2008

no sak ja sa len prechadzam a vsade peso aj 5 hodin v skuse chodim po mesta a kade tade, vraj to pomaha na porod, som zvedava....na ruhy tyzden uz mozem rodit 😀

lucka0122
12. máj 2008

ahojte tak dala som uz fotku do albumu maleho hned po narodeni zlaty je len este taky pokrceny a ani usmiat sa nechce len sa mraci ved kuknite🙂

gabkazabka
12. máj 2008

Patko je na spapkanie 😵

lucka0122
12. máj 2008

no skor vyzera ako by siel prasknut😀

gabkazabka
12. máj 2008

a co pustili Vas nakoniec k Lucke?

lucka0122
12. máj 2008

teraz ideme.....ale k lucke nas nepustia iba zajtra tak aspon babo ideme kuk

montinka
12. máj 2008

ahojte je tu niekto?

dididi30
12. máj 2008

hej veru patko je zlatunky este zachmureny ale zajtra to bude lepsie 😀 vela zdravicka obom...a pozaj kvoli velkosti isiel cisarskym alebo preco??
tu som 😀

montinka
12. máj 2008

didi nie si tu?

montinka
12. máj 2008

ano Patko je zlaty a ako sa mraci.🙂

montinka
12. máj 2008

didi ako sa mas?

dididi30
12. máj 2008

mam sa vyborne az na to,ze sa mi nehorazne vlecie net , asi sa vzdam a tak ta pozdravim a idem sa venovat malickej.....zatim sa maj 😉 a dobru nocku

montinka
12. máj 2008

tak ahoj a pekny vecer a daj tamarke pusinku dobru noc potom neskor

dididi30
12. máj 2008

no uz je to tusim lepsie.....
a ty co ides robit?

montinka
12. máj 2008

hm no chvilku budem tu a o osmej idem so psom

dididi30
12. máj 2008

tak dobre teda, ja uz idem teraz, len sledujem kto kedy rodi......inak som tu davno len teba tu nebolo 😒 no nevadi ,tak pa zajtra, len dufam,ze tu budes 😀 ...pekne snicky....

montinka
12. máj 2008

no vies mala som doucko. hm zajtra tu nebudem od siedmej do osmej do mam zase doucko. teda mala by som mat mozno odpadne. hmmm uz ich je vela co porodili. joj aj ja uz chcem.🙂 tak teda ahoj a pekny vecer a pekne snicky potom

aviril
12. máj 2008

aký zlatý ten Paťko, tak sa mu v brušku asi páčilo, že je namosúrený na tento svet, že ho nasilu vytiahli von 😀 inak, hned po pôrode aj moje deti boli ešte také

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre